Ексклюзиви від Pro100media, які ви могли проґавити!

Ексклюзиви від Pro100media, які ви могли проґавити!

Зверніть увагу на ексклюзиви від Pro100media, які ви могли пропустити! Наша команда наполегливо працює, щоб надати вам найактуальнішу і цікаву інформацію. Від захоплюючих інтерв’ю з цікавими особистостями до унікальних репортажів – ми робимо все, щоб вас залишити задоволеними.

У віршах поетки з Краматорська Галини Онацької завжди були радості та тривоги, світле та зболене. Те, чим наповнено життя кожного з нас. Вона пише про тонкі, важливі та болючі для людей питання,  може розрадити та надихнути. Як і багато мешканців нашого міста під час повномасштабного вторгнення Галина евакуювалася з Краматорська та зараз мешкає в Болгарії. Про поезію під час війни та життя на новому місті поетка розповіла журналісту “Pro100Media”.

Через повномасштабне вторгнення багато українських школярів вимушені були залишити домівки та переїхати разом зі своїми родинами у більш безпечні місця. Журналістка Pro100media поспілкувалася з матусями учнів та класним керівником 2-В класу Опорного закладу загальної середньої освіти ім. Василя Стуса Юлією Ткаченко та дізналась як діти адаптувалися до нових умов та здобувають освіту дистанційно за кордоном.

Спортсмен у цивільному житті Володимир Шевченко під час повномасштабного вторгнення приєднався до Збройних сил України. Разом з побратимами з 54-ї окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Мазепи хлопець відбивав російські штурми. Під час одного з боєзіткнень отримав поранення та втратив праву ногу. Зараз військовий проходить реабілітацію та потребує фінансової допомоги. В рамках  проєкту “Скалічені війною, але незламні духом” Володимир поділився з журналістом “Pro100Media” власною історією.

“Pro100Media”  продовжує щотижневі огляди російських фейків та їх спростування. Ми проаналізували медіапростір за останній місяць та обрали найабсурдніші вкиди. В уяві росіян Україна дуже схожа на їхню країну, тому пропагандисти вирішили розіслати на електронні адреси українців фейк про те, що у нас виник дефіцит з ліками на тлі відмови України від російських та білоруських ліків та через ускладнену логістику. Автори листів закликали використовувати народні засоби замість ліків.

Благодійний фонд “Добрий рух” почав працювати в Краматорську майже від самого початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. За рік діяльність фонду розширилась, тепер окрім гуманітарної підтримки мешканців міста волонтери евакуюють населення з гарячих точок Донеччини, проводять різноманітні концерти для дітей та дорослих, допомагають правоохоронцям та лікарням, а також відкрили шелтер для переселенців, перетворившись на справжній всеукраїнський рух. Про діяльність “Доброго руху”та плани на майбутнє журналісту “Pro100Media”  розповів його засновник Артур Іванов.  

Зооволонтерка Надія Леховецька-Ясинська опублікувала відео, на якому жителі сусіднього з Краматорськом селища спіймали тварину, яку планували “закрити, щоб вона здохла”, “прибити” або “знищити”, припускаючи, що це хижак, який перегризе їх “домашніх”. “Небезпечним хижаком” виявилася червонокнижна перегузня, яка домашніми птахами не харчується. 

В Києві провели виставку на допомогу дітям

Діти з населених пунктів Донеччини, Харківщини та Херсонщини , які постраждали від ворожих обстрілів,зараз, як ніколи потребують турботи, бо попереду їх чекає насичений навчальний рік. Фотовиставку “Ціна незалежності: долі людей”організував  благодійний Фонд Надії Вовк “Берегиня”.

Вдруге в умовах повномасштабного вторгнення Україна відзначає День Незалежності. Тридцять два роки тому 24 серпня Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України. Вже 1 грудня 1991  року народ підтримав це рішення на Всеукраїнському референдумі. Шлях країни до незалежності був тернистий та тривав багато років, втім і нині ми виборюємо право на самостійність. Команда “Pro100Media” запитала у відомих краматорців: що для них означає День Незалежності.