Українське кіно

Терикони

Це історія про дітей, котрі бачать війну не по телевізору і про дитинство, котре продовжується, незважаючи на війну. Терикони – місце, де відбувається дія, і водночас, образ “відпрацьованих” і полишених людських життів. Історія дітей, які постраждали від обстрілів, які втратили батьків та близьких, але продовжують жити та любити там, де для інших життя полишило надію.

Дивитися »

Нереальний копець

Український Президент видає розпорядження, згідно якого діти усіх чиновників мають вчитися та працювати в Україні. Тому генералу при хорошій посаді (Станіслав Боклан) нічого не залишається, як повернути свого синочка Василя (Дмитро Ступка) додому та влаштувати працювати в поліцію. Живучи в Америці, хлопець навчився лише витрачати гроші на різний дорогий непотріб. Але у парі зі справжнім поліцейським, суворим лейтенантом Богданом Громовим (Богдан Юсипчук) сачкувати йому не вдасться і доведеться добросовісно опановувати професію. За місяць відбудеться чемпіонат з поліцейської майстерності, на якому

Дивитися »

Да Вінчі

Документальний фільм «Да Вінчі» – це історія про видатного українського воїна і борця за свободу Дмитра Коцюбайла, який пройшовши усі небезпеки революції на Майдані 18-річним юнаком пішов на фронт захищати країну від росіян. За 9-ть років на війні Дмитро став легендарним командиром, який в своїй сміливості і самовідданості слугував прикладом для багатьох побратимів.

Дивитися »

Земля блакитна ніби апельсин

Фільм розповідає про сім’ю, яка живе в «червоній зоні» Донбасу, де воєнні дії тривають вже шостий рік. Буденність багатьох цивільних людей у прифронтовій зоні докорінно змінилася. 36-річна Ганна сама виховує чотирьох дітей. Обстріли у Красногорівці, де живуть наші герої, не припиняються. Але, незважаючи на всі труднощі, ця родина є дуже дружною і життєрадісною. Мама й діти мають різні захоплення, грають на різних музичних інструментах і навіть знімають самотужки фільми про своє життя під час війни.

Дивитися »

Ми, наші улюбленці та війна

З початком повномасштабного вторгнення безліч українців полишили домівки аби врятувати свої життя. Часто тікали не встигнувши взяти найнеобхідніші речі, однак разом із домашніми улюбленцями. Хтось був впевнений, що їде на кілька днів, тож тваринок залишав вдома. Припнуті на ланцюгах собаки, замкнені у порожніх квартирах коти та тварини з зоопарків, зачинені у надійних клітках. Усі вони хотіли жити та потребували допомоги людей. Документальний фільм «Ми, наші улюбленці та війна» створив тревел-блогер та журналіст Антон Птушкін.

Дивитися »
Найкращі вихідні

Найкращі вихідні

Герої чотирьох новел час від часу перетинаються на вулицях Києва. Кожен із них рушає на вихідні до столиці за своїм планом. Хлопець з Німеччини хоче знайти дівчину, в яку закохався онлайн. 16-річна одеситка шукає свого тата-рокера, якого не бачила 10 років. Хлопці з Кривого Рогу мають намір влаштувати найлегендарнішу парубочу вечірку в історії. Кар’єристка зі Львова взагалі не збирається гуляти тим Києвом — тільки готуватись до майбутньої співбесіди. Чудові плани! Що може піти не так? Усе! І це будуть найкращі

Дивитися »
Коза Ностра. Мама їде

Коза Ностра. Мама їде

Влада Коза продає свій дім і без попередження летить до доньки в Італію, щоб виховувати онука. Та виявляється, що Влада з її ста порадами заважає доньці. Бос мафіозного клану Фредо Лаґана повертається додому після 15 років ув’язнення. На віллі безлад, діти розбещені, з грошима проблеми. Дисфункційна італійська сім’я без матері наймає Владу домогосподаркою, а отримує порадницю, лікаря, психотерапевта і фіксера усіх на світі проблем. Тільки не кажіть Владі, що Дон Фредо та його діти — мафія!

Дивитися »
Велика прогулянка

Велика прогулянка

Теплі весняні вихідні найкраще проводити на природі. Добре, що в підприємців Наливайченків є своє улюблене місце на березі водойми. Толя (Юрій Ткач) як раз надувне колесо приготував. А у Раї (Ірина Гатун) вже все готове для смачного застілля. Тим часом родина Драгоманових – викладачка історії мистецтв Таня (Олена Кравець) та диригент Євген (Андрій Ісаєнко) – також зібралися на природу. І бізнесмен Степан (Михайло Жонін) з помічником Геною (Олексій Завгородній) хочуть відпочити. Наміри відпочити – це прекрасно. Погано тільки, що для

Дивитися »
Кіно Смак свободи

Смак свободи

Молода дівчина, кухар Варя, втрачає роботу, бо нікому не потрібна її висока кухня в придорожньому кафе. Мила, енергійна, дотепна – вона тікає якомога далі від дому в пошуках реалізації! Але несподівана знахідка – книга забутої легенди української кухні Ольги Франко назавжди змінює її життя та надихає на місцевість, а не на моду!

Дивитися »
Фільм Памфір

Памфір

Леонід (Олександр Яцентюк) повертається із заробітків в рідне буковинське село на зимові свята. Дружина вмовляє більше нікуди не їздити, та й син Назар (Станіслав Потяк) не хоче відпускати батька. Хлопець обирає ризикований спосіб завадити від’їзду – намагається спалити документи. Через необачність підлітка спалахує пожежа. Леонід обіцяє компенсувати усі збитки. Грошей на це піде чимало, тож він згадує часи, коли більшість місцевих знало його не як добропорядного сім’янина Леоніда, а як Памфіра, якому немає рівних у контрабанді та незаконному перетині кордону.

Дивитися »
Фільм Антлантида

Атлантида

Події «Атлантиди» розгортаються у майбутньому — на початку ми бачимо титр «Східна Україна. Один рік після війни». Головний герой Сергій (Андрій Римарук) намагається адаптуватись до післявоєнного життя, поки світ навколо перемелюють жорна. У цьому фільмі Валентина Васяновича зіграли лише непрофесійні актори — військові ЗСУ, волонтери та ветерани АТО. 

Дивитися »

Буча

У широкий прокат 7 листопада вийде український художній фільм «Буча», щоб розповісти світу про героїзм і трагедії, які випали на долю звичайних людей під час російського вторгнення в Україну. Стрічка зосереджується на реальних подіях, які відбувались у місті Буча та інших населених пунктах Київщини, і розповідає історію громадянина Казахстану, що отримав притулок в Україні в 2019 році та зумів урятувати понад 200 українців з окупованих територій.

Дивитися »

Гуцулка Ксеня

  1939 рік. Американець родом з України приїжджає в Карпати, щоб одружитись з українкою — лише так він успадкує багатство свого покійного батька. Але несподівано для себе хлопець зустрічає у горах справжнє кохання, а не фіктивне.

Дивитися »

Довбуш

На початку 18 століття жителі Карпат потерпали від несправедливого панування польської шляхти. Брати Олекса (Сергій Стрельников) та Іван (Олексій Гнатковський) Довбуші стали одними з тих, хто не бажав миритися з несправедливістю. Однак різне розуміння того, якою має бути помста, робить братів ворогами. Серед жорстокості світу, лицемірства й жадібності шляхти та втрат близьких людей, Олекса намагається бути щасливим та вибороти щасливу долю своїм землякам.

Дивитися »

Коли падають дерева

В українській провінції розгортається історія 5-річної бунтівної Вітки, її двоюрідної сестри-підлітка Лариси та коханого молодого бандита Шрама. Лариса закінчила школу, та перед нею гостро постає питання подальшого майбутнього. Вона хоче творити свою долю власними руками, та за любов до бандита Шрама її осуджує все селище. Бабуся та мати думають лише про те, що люди кажуть, тому підтримки від них дівчина не отримує. Лариса розуміє, що не хоче жити як вони і повторити їх долю. Закохані планують втекти разом подалі від

Дивитися »

Спадок нації

Ідея фільму «Спадок нації» полягає в тому, що вишита сорочка є не тільки матеріальною, а й духовною спадщиною українського народу. У фільмі органічно переплетені дві площини. Перша, етнографічна, показує неймовірне різноманіття унікальних орнаментів, технік вишивки, крою, що залежать від регіону побутування сорочок. Друга – це історії людей, життя яких змінила вишиванка: врятувала, поєднала, стала символом нескореності чи останньою надією…

Дивитися »

Герой мого часу

Фільм розповідає історію «маленької людини», хлопця «з сусіднього двору», що живе в складному та суперечливому світі. Жорик намагається знайти сенс свого існування у великому місті та приїжджає в столицю в пошуках щастя. Він шукає роботу, намагається будувати відносини, намагається поставити собі високі цілі. Але кожен раз заходить в глухий кут. Дівчина із заможної сім’ї, власниця бізнес-центру. Проте прірва між соціальними класами перешкоджає їх любові.

Дивитися »

Додому

У кримського татарина Мустафи помирає його первісток, Назім. Батько приїжджає до Києва, куди його два сини поїхали після анексії Криму, аби повернути молодшого сина Аліма додому, а старшого поховати на батьківщині в Криму згідно з мусульманськими традиціями.

Дивитися »

Секс і нічого особистого

Сергій (Роман Луцький) у розпачі після розмови з коханою. І це ще м’яко сказано. Він збирався відправитися з нею у романтичну подорож, а замість того поїде сам, бо вона його кинула, детально розповівши який він нездара у ліжку. На щастя, Сергієві є з ким про це поговорити. І на допомогу приходить Василь (Сергій Притула) та стриптизерка Діана (Анжеліка Ніколаєва). Поради носитимуть суто теоретичний характер, та справлять гідний ефект. Романтична комедія «Секс і нічого особистого» – дітище шоумена Сергія Притули. 

Дивитися »

Дике поле

Герман змушений повернутися у своє рідне містечко на Донбасі. Його старший брат зник, і тепер герою доведеться захистити сімейний бізнес — стару бензоколонку. Разом із нею — друзів дитинства й кохання у боротьбі проти тих, хто захоплює шматок за шматком землю, перетворюючи її на кукурудзяні поля та залізницю, котра нікуди не веде. 

Дивитися »

Мої думки тихі

Трагікомедія “Мої думки тихі” для українського режисера Антоніо Лукіча стала дебютною повнометражною художньою стрічкою. За сценарієм, що створювався понад два роки, молодий звукорежисер і невдаха Вадим отримує замовлення записати голоси рідкісних тварин та пташок. У подорож Закарпаттям разом із Вадимом вирушає його матір-таксистка, навчаючи його життя та постійно створюючи цим проблеми й комічні ситуації.

Дивитися »

Я, “Побєда” і Берлін

На початку 90-х музиканти-початківці були не вибагливі. Тож коли випала нагода обміняти старезну машину на шестисотий «мерс» вони погодилися не роздумуючи. Кузьма (Іван Бліндар) та його друг Бард (Володимир Гева) вирушають до Берліну. Вони їхатимуть на ледь живій «Побєді» аби у Німеччині поміняти її на омріяного мерседеса. На момент виїзду зі Львову до запланованого концерту залишилося три дні, тож хлопцям потрібно поспішати. Пригодницьку комедію «Я, «Побєда» і Берлін» зняли за мотивами однойменної повісті Кузьми Скрябіна. 

Дивитися »

20 днів у Маріуполі

Команда українських журналістів/-ок Associated Press опинилася в оточеному Маріуполі. Вони намагаються продовжувати свою роботу з документування звірств російського вторгнення. Як єдині міжнародні репортер(к)и, що залишилися в місті, вони фіксують кадри, які пізніше стануть визначальними образами війни: смерті дітей, масові поховання, розбомблений пологовий будинок та інші жахи.

Дивитися »

Мій карпатський дідусь

Мікеле живе життям звичайного підлітка в сонячній Італії. Одного дня все перевертається з ніг на голову, і він змушений вирушати у далеку подорож до маленького села в Карпатах, де, як виявилось, у нього є дідусь! Перше знайомство відразу пішло не за планом, адже дід виявися тим ще буркотливим стариганем, який не знає жодного слова ані англійською, ані італійською. Та українська Бережниця – не Генуя. Онук планує якнайшвидше повернутись додому, але, схоже, він тут застряг. Стосунки діда й онука перетворюється на

Дивитися »

Pro100sha

Чи відкладаєте Ви кошти на "чорний день"?

Топ Новин

+2
°
C
День: +
Ніч: -6°
Краматорськ
Четвер, 02 Березень
Прогноз на тиждень
Пт Сб Нд Пн Вт Ср
+ + + + + +13°
-1° -2° +