Про нас

Посада:
Головна редакторка
Соцмережі:
Посада:
Бухгалтерка
Соцмережі:
Посада:
Журналіст
Соцмережі:
Посада:
Авторка
Соцмережі:
Посада:
Контент-менеджерка
Соцмережі:
Посада:
Оператор - монтажер
Соцмережі:
Посада:
SMM - менеджерка в Тік-Ток
Соцмережі:
Посада:
SMM - менеджерка в instagram
Соцмережі:
Посада:
Авторка
Соцмережі:
Посада:
Журналіст
Соцмережі:

Марина Маргієва

Посада: Бухгалтер

Я – людина з ідеальним слухом. Я чую навіть, як гроші надходять на розрахунковий рахунок. Моя здатність сприймати фінансові потоки настільки точна, що мені не важко передбачати їхнє переміщення, навіть якщо вони плануються в майбутньому.

 

Якщо у вас накопичилася ціла купа грошей, і ви не знаєте, як їх краще витратити, я готова запропонувати вам ідеї, про які ви не мріяли. Я допоможу вкласти ваші мільйони таким чином, щоб ніхто ніколи не дізнався про це. 😉

Віталій Пузіра

Посада: Оператор - монтажер

Оператор, режисер, продюсер ( «Більш 20-ти років я маю можливість розповідати в своїх відео про яскраве, а десь і драматичне, але дуже різноманітне, насичене подіями життя. Працювати на ТВ я почав у далекому 1992 році.

 

Мені дуже поталанило і я багато чому навчився, перевіривши на собі майже усі телевізійні професії від освітлювача, монтажера, ведучого та й до директора програм. Потім було ще декілька продакшн-проєктів, міжнародних фестивалів і конкурсів, працював в пресцентрі ПАО «ЕМСС».

 

Мої відео завжди різні – це і телевізійні сюжети, і комерційні фільми про будівництво або промисловість, інтерв’ю, важливі зустрічі. Було навіть таке, що знімав гумористично-розважальні проєкти для друзів. Дуже багато всього цікавого було, є і буде… Бажаю всім приємного перегляду нових відео на сайті Pro100Media)

Людмила Тягній

Посада: SMM - менеджер в Тік-Ток

Моя пристрасть – це створення контенту у TikTok про наш унікальний Краматорськ, і мені надзвичайно приємно бачити ваш інтерес та обговорення до мого контенту.

 

Щодня я ділюся з вами живими кадрами нашого міста та новини Краматорська – його вулиць, змін, які принесла війна, і нашої незламної духовності. Це не лише новини, але й шматочки нашої спільної історії. Для тих, хто покинув Краматорськ, мої відео – це зв’язок з домом.

 

Якщо говорити про мене, то я неймовірно вдячна своїй родині, яка завжди поруч та підтримує мене у всьому. Мирне небо над Україною – це моя найзаповітніша мрія, і я сподіваюся скоро знову спокійно гуляти нашими вулицями в літні ночі та у відпустку у Крим.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу TimTok, давайте разом відчувати та ділитися духом Краматорська, де б ви не були!

Марія Бондаренко

Посада: SMM - менеджер в instagram

Вже 6 років створюю графічний контент для медіа. Знаю все про побудову брендів, контент, тренди та охоплення.

 

Не випускаю із рук смартфон ані на хвилину:


🔸у вирі подій та новин ретельно відбираю цікавий контент
🔸шукаю натхнення та нові тренди
🔸спілкуюсь із вами в інстаграм

 

А ще деякі наші відео говорять з вами моїм голосом 😉