Головне у Краматорську: ТОП новин за тиждень

Головне у Краматорську: ТОП новин за тиждень

Редакція Pro100Media підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Краматорська за тиждень.

Управління житлово-комунального господарства уклало новий тендер на розробку проєктної документації для виконання аварійно-відновлювальних робіт у будинку по вулиці Я. Мудрого, 44. Нагадаємо, у лютому поточного року управління оголосило тендер на виконання аварійно-відновлювальних робіт у пʼятиповерховому будинку по вулиці Ярослава Мудрого, 44. Очікувана вартість цих робіт складала майже 46 мільйонів гривень.

В умовах війни та тимчасової окупації частини Донеччини, доступ до фінансових послуг залишається важливим для місцевих жителів і переселенців. Тому податкова служба працює над тим, щоб громадяни могли отримувати консультації та послуги навіть у складних обставинах. Сьогодні журналісти «Pro100Media» зібрали для вас перелік Центрів обслуговування платників, куди мешканці Донеччини можуть звернутися за необхідною допомогою, консультаціями та розв’язанням нагальних питань.

Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради планує витратити понад 32 мільйона гривень на капітальний ремонт шляхопроводу по вул. Академічна через балку Кутову. Детальніше у матеріалі Pro100media. 

Комунальне підприємство «Міст» у системі електронних закупівель  Prozorro оголосило декілька тендерів на виконання підрядних робіт з капітального ремонту трубопроводів опалення. Де будуть виконані такі роботи та скільки вони коштуватимуть – у матеріалі Pro100media. Краматорське комунальне підприємство «Міст» оголосило 8 тендерів на виконання капітального ремонту трубопроводів на декількох ділянках – в районі ЗОШ №24, частково по вулицях Академічній та Ярослава Мудрого. 

Лікарі у Краматорську можуть отримати службове житло. Начальник КМВА Олександр Гончаренко провів нараду з очільниками лікарень міста та відділу охорони здоров’я Краматорська. Зокрема, обговорили, як підтримати молодих спеціалістів. Оксана Зозуля, лікар-гастроінтеролог, педіатр Дитячого територіального медичного об’єднання нещодавно стала власницею ордеру на 1-кімнатну квартиру в Краматорську.

Борги краматорців за централізоване водопостачання та водовідведення почали стрімко зростати після повномасштабного вторгнення. У січні 2022 року заборгованість становила понад 102 мільйони гривень, за перший рік великої війни ця сума збільшилась на 66 мільйонів, у 2023 році – на 36 мільйонів. Вже на початок квітня цього року борг містян сягнув 208 мільйонів 40 тисяч гривень. Такі дані повідомило журналістам “Pro100media” комунальне підприємство “Краматорський водоканал” у відповіді на інформаційний запит.

Міські лікарні, як і всі інші заклади соціальної інфраструктури, використовують теплу пору року аби підготуватися до майбутньої зими. Там, де необхідно, виконують поточні або капітальні ремонти. Минулого тижня 6408 мешканців нашого міста звертались до лікарів первинної ланки, з них 1295 — це діти. Зі зроблених 179 тестів на коронавірус позитивними виявились 6.

дефіцит електроенергії

Росіяни регулярно б’ють по об’єктах нашої енергетичної інфраструктури і ці удари вже призвели до ускладнення ситуації. Щоб стабілізувати енергосистему, необхідно зменшити навантаження на неї, особливо це стосується пікових годин — з 8:00 до 11:00 і 17:00 до 22:00.