У Краматорську розроблять новий проєкт капітального ремонту будинку по вулиці Ярослава Мудрого 

Управління житлово-комунального господарства уклало новий тендер на розробку проєктної документації для виконання аварійно-відновлювальних робіт у будинку по вулиці Я. Мудрого, 44     

Нагадаємо, у лютому поточного року управління оголосило тендер на виконання аварійно-відновлювальних робіт у пʼятиповерховому будинку по вулиці Ярослава Мудрого, 44. Очікувана вартість цих робіт складала майже 46 мільйонів гривень.

Але, під час моніторингу тендерної пропозиції у системі Prozorro Держаудитслужба встановила порушення законодавства з боку обох учасників: як замовника проведення аварійно-ремонтних робіт — управління житлово-комунального господарства Краматорської міськради, так і їх виконавця — приватної фірми ТОВ “МБК СДМК”, яка попри невідповідність тендерній пропозиції стала переможцем конкурсу.

Пізніше за результатами перевірки управління скасувало рішення про визначення ТОВ “МБК СДМК” переможцем у процедурі закупівлі та скасувало торги.

Тож, тепер нову проектну документацію розроблятиме ФОП «ВОЛКОВ ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ», який зареєстрований у Києві та спеціалізується на діяльності у сфері архітектури. Вартість розробки документації складає 220 тисяч гривень і має бути виконана до червня поточного року.