Лікарі отримують службове житло від місцевої влади у Краматорську

Лікарі у Краматорську можуть отримати службове житло, – повідомляє Краматорська міська рада.

Начальник КМВА Олександр Гончаренко провів нараду з очільниками лікарень міста та відділу охорони здоров’я Краматорська. Зокрема, обговорили, як підтримати молодих спеціалістів.

Оксана Зозуля, лікар-гастроінтеролог, педіатр Дитячого територіального медичного об’єднання нещодавно стала власницею ордеру на 1-кімнатну квартиру в Краматорську. “Вона закінчила інтернатуру менш ніж рік тому, а перед тим, навчаючись в університеті, працювала медичною сестрою в цій же лікарні. Вона, можна сказати, наша вихованиця”, – розповідає очільниця ДТМО Наталія Капуста, – “Пройшла шлях від медсестри до лікаря і, нарешті, отримала гідну винагороду — службове житло”.

Квартиру лікарня отримала на праві оперативного управління, ордер виписали в управлінні житлово-комунального господарства Краматорської міської ради, яке раніше виконало там ремонт.

“Дана практика у нашому місті буде продовжена, адже ще у 2021 році було затверджено програму місцевих стимулів для медичних працівників комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я на 2021-2025 роки”, – розповідає начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко. Він привітав лікарку та вручив їй ключі на нове житло.