Втратив око, але не бойовий дух

Старший солдат Віталій Юденко, стрілець 45-го окремого стрілецького батальйона прийшов до тями та розповів про свій стан.

3 березня, в районі Бахмутського напрямку, де тримали оборону бійці окремого стрілецького батальйону, внаслідок ворожого обстрілу наших позицій Віталій та його побратими отримали поранення різного ступеня важкості. Військові медики вчасно доправили стабілізаційно-поранених до Дніпра, в обласну лікарню ім. Мечнікова.
Внаслідок вогнепально-осколкового ураження у Віталія діагностували контузію, забій головного мозку, важке поранення правого ока. Далі операція – евісцерація ока, видалення. Згодом, спеціально облаштованим для перевезення поранених евакуаційним потягом, Віталія було доставлено до міста Черкаси у відділення хірургічного профілю: офтальмологічне відділення де він і зараз продовжує відновлювати своє здоров’я.

Командир підрозділу подякував воїну за неоціненний захист нашої держави в боротьбі проти російських окупантів та побажав йому швидкого одужання.

Після відновлення Віталія перевезуть до Національного військово-медичного клінічного центру «головного військового клінічного госпіталя» до міста Києва де на нього чекає кілька важких операцій.
Без будь-якого сумніву Віталій залишається сильним духом, сповнений оптимізму і робитиме усе для віри в Перемогу, на все що буде здатен.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”