Скрипалька з Краматорська Кароліна Ваноян розіграє на аукціоні ексклюзивні речі від захисників Донеччини

Скрипалька та волонтерка з Краматорська Кароліна Ваноян розіграє на аукціоні ексклюзивні речі, які надіслали військові, які зараз захищають Донецьку область від окупантів. Серед лотів: прапор України з підписами військових, які працюють на Лиманському напрямку, рушник з Бахмута та російський глушник, повідомляє Pro100Media

Всі кошти від виграшів підуть на допомогу Збройним Силам України.

“Особисто для мене ці речі безцінні. Вони з Донецької області, з територій, від яких майже нічого не залишилось. Ми відбудуємо, все буде супер, але так, як було вже не буде. Уявіть, ці речі надіслали самі військові, щоб ми це розіграли та допомогли їм.  Глушник я особисто розпишу в патріотичному стилі. У мене досі, ще з минулого року лежить вдома розписана гільза та боксерська рукавичка, на якій залишив автограф Віталій Кличко. За ці речі дуже прикро. Мене дуже ображає, що це нікому не потрібно. Це ж заради вашого життя”, – каже Кароліна.

Щоб взяти участь в аукціоні стежте за сторінкою Кароліни в інстаграм:

https://www.instagram.com/karrlotochka/?igsh=MWo0NGV3aGI4ZTNuNQ%3D%3D

Краматорська скрипалька Кароліна Ваноян – багаторазова переможниця музичних конкурсів різного рівня. Вона обласна стипендіатка та стипендіатка премії міського голови, волонтерка відділення НОК України в Донецькій області. Попри переїзд з рідного міста до столиці під час повномасштабного вторгнення, дівчина активно займається творчістю, навчається у двох університетах, підтримує та допомагає ЗСУ.

У складі Культурних сил України, Кароліна дала близько 40 концертів у військових госпіталях в Київській, Запорізькій та Донецькій області. Також краматорка бере участь у різноманітних благодійних концертах. Дівчина регулярно збирає гроші для військових та купує їм харчові продукти, необхідні речі, медикаменти.

“Дуже хочеться зібрати гроші для ЗСУ на щось масштабне. Хочу допомагати країні, виступати для простих людей, які теж хочуть допомогти своїй країні. Мені подобається комунікувати зі звичайними українцями та самій залишатися простою людиною”, – поділилась з нашим журналістом Кароліна.

На початку повномасштабного вторгнення Кароліна з родиною евакуювалася до Трускавця Львівської області.  Там краматорка почала давати вуличні концерти, щоб допомогти ЗСУ та у короткий термін стала місцевою знаменитістю. Після переїзду до столиці дівчина тривалий час продовжувала грати на вулицях Києва. Оцінила талант дівчини й співачка Джамала. У себе на сторінці вона виклала відео де Кароліна грає її пісню “1944”, з якою популярна українська співачки виграла Євробачення у 2016.

”Перший час ми були у Краматорську. І якщо багатьох людей війна дуже підкосила, збила зі шляху, мені вона дала ще більше натхнення, тому одразу я вирішила записати кавер-версію пісні гурту Океан Ельзи “Обійми”. Я опублікувала відео 26 лютого і воно одразу розлетілося по краматорських групах у соціальних мережах, опублікували це відео ще й пабліки у західній частині України, тому коли ми приїхали до Трускавця мене там вже знали. Ми переїхали в столицю і сила соціальних мереж зіграла свою роль, мене почали запрошувати в різні благодійні концерти для збору коштів на допомогу нашим захисникам. Мене знають багато людей і в тому числі військові та військові журналісти. Мені почали передавати з фронту лоти для продажу на аукціонах для збору коштів. Наприклад, 59 окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка передала мені гільзу.  Цей лот на благодійному заході «Твій вихід в світ» я продала на суму 80000 грн, всі гроші пішли на закупку необхідних речей для цього підрозділу”, – ділиться Кароліна.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”