Головне у Краматорську: ТОП новин за тиждень

Редакція Pro100Media підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Краматорська за тиждень.

У Краматорську продовжують закупівлю будматеріалів для облаштування Алеї Героїв

Більше 600 тисяч гривень виділять з місцевого бюджету на закупівлю гранітних плит для облаштуванні Алеї Героїв. Комунальне підприємство ДРУАС планує закупити гранітні плити для облаштування Алеї Героїв. Відповідний тендер цього тижня було розміщено у системі публічних закупівель Prozorro. Як зазначається у документації, буде придбано 34 гранітні плити, розміром 70х70х12 см. Загальна очікувана вартістю закупівлі складає 623 тисячі гривень.

У Краматорську витратять 3 мільйона гривень на утримання зелених насаджень міста

Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради днями оголосило тендер на «Послуги з утримання зелених насаджень Краматорської територіальної громади», очікуваною вартістю 3 мільйона гривень. Як зазначається у проєкті договору, за ці кошти підрядник виконуватиме відповіді послуги протягом 2024 року.

Тендер поділено на 3 лоти, з вартістю кожного 1 мільйон гривень

Як виглядають укриття у Краматорську та чи користуються ними містяни

У Краматорську продовжуються роботи з ремонту укриттів у житлових будинках. Нагадаємо, наприкінці минулого року у місті було заплановано ремонт 30 укриттів у різних районах, загальною очікуваною вартістю більше 15 мільйонів гривень. Ми побували в декількох вже відремонтованих укриттях.

Краматорська станція переливання крові терміново потребує донорів усіх груп крові

Після майже двох років простою, станція переливання крові у Краматорську нарешті відновила свою діяльність. Станція працює з понеділка по пʼятницю, з 8:00 до 12:00. Для того, щоб стати донором або отримати додаткову інформацію, можна звернутися за телефоном 0992971991.

Митрополита Святогірської лаври взято під варту

Взято під варту настоятеля Святогірської лаври, який поширював інформацію про розташування Сил оборони України, взято під варту. Про це повідомив відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури в Телеграм в ніч на 25 квітня.

Краматорське КАТП-052810 закупить деревину та барʼєрні рубежі для будівництва фортифікаційних споруд

Краматорське комунальне автотранспорте підприємство терміново закупить у «Лиманського лісгоспу» деревини на 1,1 мільйон гривень. Відповідний договір було укладено сьогодні та опубліковано у системі електронних закупівель Prozorro. Також було укладено договір на закупівлю 550 бобін металевих барʼєрних рубежів, вартістю 3,5 мільйона гривень.

У Краматорську загрожують вимкнути ліфти: думки мешканців

З 1 травня у під’їздах деяких будинків Краматорська можуть припинити роботу ліфти. Компанії, які обслуговують ліфтове господарство, стверджують, що таке рішення прийняте через критичну заборгованість. Pro100Media спитали у мешканців міста, зокрема будинків, де можуть вимкнути ліфти, чи платять вони за ці послуги та як ставляться до подібного рішення.