Як виглядають укриття у Краматорську та чи користуються ними містяни

Журналісти Pro100media побували у деяких відремонтованих укриттях житлових будинків Краматорська, а також подивились, як виконуються ремонтні роботи на ще не готових обʼєктах.

У Краматорську продовжуються роботи з ремонту укриттів у житлових будинках. Нагадаємо, наприкінці минулого року у місті було заплановано ремонт 30 укриттів у різних районах, загальною очікуваною вартістю більше 15 мільйонів гривень.

Ми побували в декількох вже відремонтованих укриттях. В одному з яких поспілкувались з місцевой мешканкой, яка має ключ від входу. Як нам розповіла жінка, жителі будинку не користуються укриттям та вже звикли бути вдома під час повітряних тривог.

У саміх укриттях ми побачили оновлені стіни та підлогу, є декілька лавочок, санвузол, і навіть водичка.

Ще в одному з укриттів тільки виконують ремонтні роботи. Зараз тут також оновлюють покриття стін та стелі, замінюють двері та оновлюють електрику.

Додамо, що протягом останніх кількох тижнів Управління капітального будівництва та перспективного розвитку міста Краматорської міської ради у системі публічних закупівель Prozorro оголосило більше 25 тендерів на виконання робіт з капітального ремонту споруд цивільного захисту міста (найпростіші укриття), загальною очікуваною вартістю понад 30 мільйонів гривень.

Зазначимо, що з міркувань безпеки адреси укриттів, які заплановані для капітального ремонту, не розголошуються.