Більше 600 тисяч гривень виділять з місцевого бюджету на закупівлю гранітних плит для облаштуванні Алеї Героїв. Детальніше у матеріалі Pro100media.
Комунальне підприємство ДРУАС планує закупити гранітні плити для облаштування Алеї Героїв. Відповідний тендер цього тижня було розміщено у системі публічних закупівель Prozorro.
Як зазначається у документації, буде придбано 34 гранітні плити, розміром 70х70х12 см. Загальна очікувана вартістю закупівлі складає 623 тисячі гривень.
Це вже не перша закупівля для облаштування Алеї Героїв. У березні поточного року ДРУАС проводив закупівлю саджанців туї які вже посадили.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-03-21_12-24-19-1024x766.jpg)
Ще проводили тендер на виготовлення фотографій загиблих захисників на склі. Але, через відсутність пропозицій торги на виконання робіт другого тендеру не відбулись.
Також у минулому році вже було придбано 100 флагштоків, які також будуть встановлені на Алеї Героїв – біля кожної могили воїна.
Залиште коментар
Розгорнути ▼