У місті Краматорськ, на військовому кладовищі, розпочалися роботи з висаджування західної туї, як символу вічної пам’яті загиблим захисникам України. Ця ініціатива стала одним із ключових кроків у втіленні програми пам’яті та вшанування героїв, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_12-24-18-1024x766.jpg)
Нагадаємо, що комунальне підприємство “Дільниця по ремонту, утриманню автошляхів та споруджень на них” раніше оголосило про проведення двох тендерів – на виготовлення фотографій на склі для пам’ятників та на закупівлю саджанців західної туї.
Ігор Єськов, начальник Управління з питань інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ Краматорської міської ради, поділився з журналістами Pro100media важливими деталями цих ініціатив: “З листопада ми обговорюємо з родичами полеглих захисників вид Алеї Героїв. Вони розповіли, яким бачать це місце. Зараз буде закуплено перші 34 фотографії для пам’ятників. Вони будуть досить великі, виготовлені з високоякісного скла та стійкими до погодних умов. Такі фотографії зберігають вигляд до 30 років. Поступово таким чином буде облаштовано могилу кожного, хто віддав своє життя за територіальну цілісність держави.”
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-21_13-12-25-1024x768.jpg)
Також Єськов додав, що восени ДРУАС закупив 100 флагштоків, які також будуть встановлені на Алеї Героїв – біля кожної могили воїна. Ці нові елементи пам’яті стануть не лише символами вічної вдячності, а й місцями, де кожен може вшанувати пам’ять тих, хто жертвував своїм життям за мир та безпеку нашої держави.
Залиште коментар
Розгорнути ▼