У Краматорську на військовому кладовищі розпочали висаджування західної туї

У місті Краматорськ, на військовому кладовищі, розпочалися роботи з висаджування західної туї, як символу вічної пам’яті загиблим захисникам України. Ця ініціатива стала одним із ключових кроків у втіленні програми пам’яті та вшанування героїв, які віддали своє життя за територіальну цілісність держави.

Нагадаємо, що комунальне підприємство “Дільниця по ремонту, утриманню автошляхів та споруджень на них” раніше оголосило про проведення двох тендерів – на виготовлення фотографій на склі для пам’ятників та на закупівлю саджанців західної туї.

Ігор Єськов, начальник Управління з питань інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ Краматорської міської ради, поділився з журналістами Pro100media важливими деталями цих ініціатив: “З листопада ми обговорюємо з родичами полеглих захисників вид Алеї Героїв. Вони розповіли, яким бачать це місце. Зараз буде закуплено перші 34 фотографії для пам’ятників. Вони будуть досить великі, виготовлені з високоякісного скла та стійкими до погодних умов. Такі фотографії зберігають вигляд до 30 років. Поступово таким чином буде облаштовано могилу кожного, хто віддав своє життя за територіальну цілісність держави.”

Також Єськов додав, що восени ДРУАС закупив 100 флагштоків, які також будуть встановлені на Алеї Героїв – біля кожної могили воїна. Ці нові елементи пам’яті стануть не лише символами вічної вдячності, а й місцями, де кожен може вшанувати пам’ять тих, хто жертвував своїм життям за мир та безпеку нашої держави.