У Краматорську витратять 3 мільйона гривень на утримання зелених насаджень міста

3 мільйони гривень планують витратити з бюджету Краматорська на покос газонів, обрізку дерев та інші роботи у 2024 році. Детальніше у матеріалі Pro100media.

Управління житлово-комунального господарства Краматорської міської ради днями оголосило тендер на «Послуги з утримання зелених насаджень Краматорської територіальної громади», очікуваною вартістю 3 мільйона гривень.

Як зазначається у проєкті договору, за ці кошти підрядник виконуватиме відповіді послуги протягом 2024 року.

Тендер поділено на 3 лоти, з вартістю кожного 1 мільйон гривень:

Лот №1 – утримання зелених насаджень  по вул. Транспортна, вул. Героїв Небесної Сотні, вул. Румянцева, вул. Кирилкіна, вул. Княгині Ольги, вул. Архіпа Куїнджи, сквер НКМЗ, сквер Ніка, сквер Овація.  

Лот №2 – утримання зелених насаджень по вул. Героїв Небесної Сотні від вул. Василя Стуса до вул. Ярослава Мудрого, вул. Ярослава Мудрого від  вул. Героїв Небесної Сотні до проспекту Незалежності, вул. Валентина Шеймана від вул. Василя Стуса до вул. Об’їзна, вул. Героїв України.

Лот №3 – утримання зелених насаджень по вул. Остапа Вишні від бул. Краматорського до вул. Ювілейна, сквер Бикова в т.ч. міська територія, вул. Марії Заньковецької від бул. Краматорського до вул. Ювілейна.

Під утриманням зелених насаджень мається на увазі викошування газонів, очищення газонів від опалого листя, вирізування сухих гілок на деревах, вирізання порослі, догляд за кущами, видалення аварійних дерев та вивіз сміття після виконання робіт.

До 27 квітня проходитиме процедура подання пропозицій від учасників тендеру.