Головне у Краматорську: ТОП новин за тиждень

Редакція Pro100Media підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Краматорська за тиждень.

Відмінне здоров’я тварини є надійним фундаментом щасливого життя. Але воно вимагає не лише наявності гарної спадковості та якісного догляду з боку власників, а й регулярного комплексного контролю загального стану здоров’я. Оскільки хворобі легше запобігти, ніж лікувати саме тому є доречним довіряти домашніх улюбленців дбайливим і досвідченим лікарям, а саме надійними сучасним ветеринарним клінікам. Сьогодні «Рro100Media» розповість про ветклініки Краматорська.

Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко провів оперативну нараду з питань життєдіяльності старостинських округів нашої громади. “Нещодавно наш Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав від благодійників мобільну амбулаторію. Не в усіх селищах нашої громади є стаціонарні амбулаторії й іноді краматорці мають складнощі в отриманні первинної медичної допомоги. Мобільна амбулаторія може змінити цю ситуацію”, – повідомив старостам Олександр Гончаренко.

У рамках нашої рубрики “Ви запитуєте – ми відповідаємо”, журналісти “Pro100Media” продовжують допомагати мешканцям Краматорська знаходити відповіді на найбільш актуальні питання. Цього разу ми відповідаємо на три запитання:  

Де зробити ІПН дитині? Чи працюють в місті дитячі садки? Де зробити знімок легенів на плівці?

Потяг запустила «Укрзалізниця» в знак підтримки мешканців окупованих територій. Як повідомляє Pro100Media, на його вагонах написані назви населених пунктів, які зараз тимчасово окупованій території через російське вторгнення або пройшли через окупацію. У вагонах знаходяться скриньки, в які пасажири клали листівки з побажаннями для мешканців окупованих територій.

Дар’я Реброва учениця краматорської Мистецької школи №1 перемогла у двох всеукраїнських вокальних конкурсах, які відбулися у червні цього року. Крім того 14-річна вокалістка отримала Гран-прі та окрему відзнаку від члена журі. На фестивалі мистецтв “GLOBAL TALENT UKRAINE Superfinal” Дар`я виконувала оригінальний кавер на пісню KHAYAT “Говорила”. Це пісенне змагання запам’яталось дівчині сильними учасниками, про це розповіла журналістам “Pro100media”.

Краматорськ знову втрачає своїх героїв! 11 червня в Краматорську на Алеї героїв поховали захисника України Геннадія Кравченка. Стрілець снайпер розвідник розвідувального відділення розвідувального взводу загинув 5 червня 2024 року, виконуючи бойове завдання.

Антон Хрупін, талановитий дизайнер з Краматорська, знову вразив своїм талантом, створивши нову авторську поштову марку «Ukraine, forward!». Торік Антон презентував авторську поштову марку «День Героїв України», а у 2022 році став автором відразу двох поштових випусків  – «Вільні. Незламні. Непереможні» і «Слава Збройним Силам України!». Кожна з його марок не лише мистецький витвір, а й символ патріотизму. Журналіст “Pro100Media” поспілкувався з чоловіком та дізнався чим надихався Антон при створенні нової марки та як її придбати.  

З перших днів повномасштабного вторгнення невеличке місто Ізюм зазнало жахливих руйнувань. На багатоповерхівки та приватні будівлі з людьми всередині загарбники скидали авіабомби, ховаючи під уламками цілі родини. Тимчасова окупація тривала з 7 березня до 10 вересня 2022 року. Місцевих жителів, які не встигли залишити місто, збройні формування рф вбивали та катували. Весь цей час в місті були відсутні водо- та газопостачання, не надавалася медична допомога. Навіть на теперішній час не вдалося встановити точну кількість жертв.