Гончаренко

У Краматорську для мешканців селищ працюватиме мобільна амбулаторія

Начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко провів оперативну нараду з питань життєдіяльності старостинських округів нашої громади.

Про це повідомляє Краматорська міська рада.

“Нещодавно наш Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав від благодійників мобільну амбулаторію. Не в усіх селищах нашої громади є стаціонарні амбулаторії й іноді краматорці мають складнощі в отриманні первинної медичної допомоги. Мобільна амбулаторія може змінити цю ситуацію”, – повідомив старостам Олександр Гончаренко.

Він розповів, що наразі у ЦПМСД №1 працюють над визначенням місць, де саме амбулаторія працюватиме і за яким графіком. Після цього старости почнуть інформувати мешканців про можливість відвідування такої виїзної амбулаторії.

Також літня пора — вдалий час для проведення обрізки дерев, які ростуть під лініями електропередач. Важливо, що якщо насадження знаходяться на прибудинковій території — організувати процес їх кронування або прибрати зовсім мають самі мешканці.

Нагадуємо мешканцям селищ нашої громади про необхідність правильної утилізації відходів городництва та садівництва: ії треба складати у компостні ями. Спалювати такі відходи або викидати у баки для ТПВ — суворо заборонено.

Олександр Гончаренко також нагадав старостам про необхідність контролю розростання амброзії у селищах. Він наголосив, щоб ті оперативно повідомляли КП “ДРУАС” про ділянки, де стрімко розростається алерген. Це дозволить правильним чином організувати боротьбу зі шкідливою рослиною та запобігти її подальшому поширенню.