«Врятовані дивом: Історія родини з Ізюму, яка знайшла прихисток у Краматорську»

З перших днів повномасштабного вторгнення невеличке місто Ізюм зазнало жахливих руйнувань. На багатоповерхівки та приватні будівлі з людьми всередині загарбники скидали авіабомби, ховаючи під уламками цілі родини.

Тимчасова окупація тривала з 7 березня до 10 вересня 2022 року. Місцевих жителів, які не встигли залишити місто, збройні формування рф вбивали та катували. Весь цей час в місті були відсутні водо- та газопостачання, не надавалася медична допомога. Навіть на теперішній час не вдалося встановити точну кількість жертв.

Проте є й ті, кому вдалося вирватися з цього жахіття, й знайти допомогу, так необхідну людям, що вимушені були полишити буквально все.

Любов Григорівна Глущенко разом з донькою та песиком Лакі в березні 2022 року вимушені були тікати з рідного Ізюму, рятуючи свої життя.

Завдячуючи волонтеру, який зголосився їх евакуювати буквально в останній момент, вони опинилися в Краматорську.

Нагадаємо: Проєкт «Допомога соціально незахищеним верствам населення в рамках підготовки до зими 2023-2024» реалізується ГО «Клуб рибалок України — Юей Фішинг Клуб» у партнерстві з БО «БФ “Посмішка ЮА» за підтримки Гуманітарного фонду для України. Один з напрямків проекту – надання грошової компенсації на послуги оренди житла родинам ВПО, які проживають в Краматорській та Покровській громадах.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”