Головне у Краматорську: ТОП новин за тиждень

Редакція Pro100Media підібрала для своїх читачів найцікавіші та найважливіші новини Краматорська за тиждень.

Жителі Краматорська у соцмережах знову піднімають питання подальшої долі озера у парку Ювілейний. Краматорців турбує, чому водойму знову осушують. Допис з таким питання з’явився в одній з груп міста.

Художник-переселенець з Краматорська Олександр Тюваєв презентував виставку картин на Вінниччині. У березні 2022 року краматорець був змушений покинути рідне місто через повномасштабне вторгнення. Вже в евакуації продовжив займатися улюбленою справою – писати картини. Журналістам “Pro100media” Олександр розповів, що дуже сумує за домівкою, тому назвав експозицію “Дорога додому”, де представлені 80 картин. Одна з яких нагадує автору – рідні краєвиди.

Спеціальний стенд для шевронів, облаштований небайдужими волонтерами з Павлограду. Ця ініціатива стала відповіддю на події, що викликали широкий громадський резонанс кілька тижнів тому. Тоді активісти з Покровська на власну ініціативу вирішили оновити зовнішній вигляд стели, яка багато років слугувала місцем для вшанування військових та волонтерів, залишаючи на ній написи та символічні знаки.

29 квітня у Краматорську відбулася церемонія прощання зі старшим солдатом Антоном Олександровичем Стремоуховим, який загинув 17 квітня, у день свого народження, виконуючи свої обов’язки з оборони країни проти російської агресії.

З 14 травня для українських вступників стартує НМТ, а це означає, що залишилися лічені дні перед важливим вибором освітнього шляху. Майбутні здобувачі вищої освіти мають унікальну можливість відвідати Дні відкритих дверей, які в цьому місяці проведуть українські виші. Це гарний час, щоб поспілкуватися з викладачами та остаточно визначитися з навчальним закладом.

Вже третій рік поспіль мешканці Донеччини відзначатимуть Великдень в умовах повномасштабного вторгнення Росії, через що не мають змогу дотриматись звичних традицій: відвідати нічну церковну службу для освячення паски чи зібратись всією родиною вдома для святкування. Журналісти “Pro100Media” розповідають які обмеження на Великдень діятимуть у цьому році та відповідають на основні питання щодо святкування Воскресіння Христа.

Кличко

Повернувся з Донбасу, де відвідав наших захисників. У якості благодійної допомоги бійцям 28 окремої механізованої бригади передав 100 fpv-дронів та 2 Starlink, – повідомив Кличко у своєму телеграм каналі. Військові 24 бригади отримали 50 fpv- дронів та 2 Starlink. А також вручив бійцям відзнаки від столиці — медалі «Честь. Слава. Держава».