Сьогодні, 29 квітня у Краматорську відбулася церемонія прощання зі старшим солдатом Антоном Олександровичем Стремоуховим, який загинув 17 квітня, у день свого народження, виконуючи свої обов’язки з оборони країни проти російської агресії.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_15-47-13-1024x766.jpg)
Антон був оператором комплексу радіоелектронної боротьби. Він загинув в результаті мінно-вибухової травми, несумісної з життям, під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Семенівка Покровського району Донецької області.
Церемонія прощання відбулася біля будинку загиблого, а потім на Алеї Героїв, де Антон Стремоухов був похований з військовими почестями. Його відвага та самопожертва, які він проявив, захищаючи свою країну, заслуговують глибокої поваги та вдячності.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_15-47-17-1-1024x766.jpg)
Його жертва нагадує нам про велику ціну свободи та незалежності, яку сплачують наші захисники. Вічна пам’ять герою, який віддав своє життя за мирне небо над Україною.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-29_15-47-19-1024x766.jpg)
Редакція Pro100Media висловлює свої співчуття рідним та близьким загиблого.
Залиште коментар
Розгорнути ▼