Ексклюзиви від Pro100media, які ви могли проґавити!

Зверніть увагу на ексклюзиви від Pro100media, які ви могли пропустити! Наша команда наполегливо працює, щоб надати вам найактуальнішу і цікаву інформацію. Від захоплюючих інтерв’ю з цікавими особистостями до унікальних репортажів – ми робимо все, щоб вас залишити задоволеними.

Що знають Кияни про Краматорськ? Результати опитування від Pro100Media

Журналісти Pro100Media вирішили провести опитування, але на цей раз ні у Краматорську, а у Києві. Мета полягала в тому, щоб дізнатися, чи знають кияни та гості столиці про існування міста під назвою Краматорськ і що саме вони про нього знають або чули.

Шлях волонтера: історія Богдана Зуякова з Краматорська

Богдан Зуяков – член Краматорського об’єднання волонтерів. Цього хлопця знають у Бахмуті, Часовому Яру, Авдіївці та інших найгарячіших точках Донеччини. Богдан народився у Краматорську. До війни займався спортом. Випробовував себе у тренерській діяльності. Не одноразово брав участь у різноманітних змаганнях.

Скрипалька з Краматорська Кароліна Ваноян розіграє на аукціоні ексклюзивні речі від захисників Донеччини

Скрипалька та волонтерка з Краматорська Кароліна Ваноян розіграє на аукціоні ексклюзивні речі, які надіслали військові, які зараз захищають Донецьку область від окупантів. Серед лотів: прапор України з підписами військових, які працюють на Лиманському напрямку, рушник з Бахмута та російський глушник, повідомляє Pro100Media

22 пухнастих серця: історія про краматорчанку, яка рятує котів під час війни

В часи жорстокої війни, коли людські життя ламаються, а звичний світ руйнується, доброта та милосердя стають промінчиками світла, що дарують надію. Історія пані Наталі з Краматорська – це саме такий промінчик, що сяє теплом та любов’ю до тварин. Журналісти Pro100Media навідались до господарки тварин, щоб дізнатись історію про порятунок котиків.