Шлях волонтера: історія Богдана Зуякова з Краматорська

Богдан Зуяков – член Краматорського об’єднання волонтерів. Цього хлопця знають у Бахмуті, Часовому Яру, Авдіївці та інших найгарячіших точках Донеччини. Богдан народився у Краматорську. До війни займався спортом. Випробовував себе у тренерській діяльності. Не одноразово брав участь у різноманітних змаганнях. У серпні 23 року взяв участь у Всеукраїнському онлайн забігу “Шаную Воїнів, біжу за Героїв України”

Початок його шляху волонтерства настав в дуже складні часи – під час початку повномасштабного вторгнення. Схвильований та бажаючи допомогти своїй країні, Богдан відправився до військкомату, готовий взяти участь у захисті своєї землі. Однак, йому було відмовлено з причини його молодого віку. Тоді він вирішив, що буде допомагати людям іншими способами.

Богдан Зуяков біля зруйновоного будинку у Краматорську

З того часу Богдан активно допомагає як військовим, так і цивільним мешканцям. Він евакуює людей та тварин зі зони бойових дій, розвозить гуманітарну допомогу та будматеріали, збирає гроші для підтримки Збройних Сил України, рятує постраждалих під обстрілами та допомагає мешканцям відновлювати пошкоджені від обстрілів будівлі.

Зруйнований будинок у Краматорську

“Дуже часто потрібна допомога просто руками”, – говорить Богдан, підкреслюючи важливість фізичної допомоги та спільної роботи на благо громади.

Відомий своєю невгамовною енергією та безмежною відданістю справі допомоги, він вже давно став символом надії та підтримки для багатьох жителів Донеччини.

Богдан Зуяков – це приклад справжнього патріотизму та самопожертви. Його безмежна доброта дає надію на краще майбутнє.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”