Зверніть увагу на ексклюзиви від Pro100media, які ви могли пропустити! Наша команда наполегливо працює, щоб надати вам найактуальнішу і цікаву інформацію. Від захоплюючих інтерв’ю з цікавими особистостями до унікальних репортажів – ми робимо все, щоб вас залишити задоволеними.
«Велич нації визначається тим, як ця нація ставиться до тварин», — казав Махатма Ґанді. Це справді так. Адже зараз, поки російська армія безжально атакує українські міста та вбиває людей, наші люди ризикуючи, намагаються зберегти кожне життя. Через початок повномасштабної війни тисячі тварин залишились без даху над головою. Їх порятунок лежить на плечах волонтерів, що вивозять тварин і шукають їм нові домівки. Одна з них – зооволонтерка з Києва Марина Нємцева, яка зараз допомагає тваринам з Херсону. Її історію вивезення та долю тварин, які пережили бойові дії, читайте в матеріалі Pro100Media.
Відтепер у Краматорську провулок Ангарський носить ім’я Павла Вірського. Павло Вірський – видатний український хореограф. Він розробив майбутню концепцію постановки українського народного танцю на сцені, кардинально змінивши уявлення про цей вид мистецтва. Окрім того, заснував школу, де навчалися танцюристи. Нині – Національний академічний ансамбль народного танцю України. Де б не виступав ансамбль знаменитого балетмейстера, завжди гордо звучало “Ми – з України!”.
Краматорець Олександр Чергинський пішов на фронт на початку повномасштабного вторгнення. В липні 2022 він отримав серйозне поранення. Ця подія радикально змінила життя чоловіка, зануривши в тривалий процес відновлення. Зараз Олександр проходить реабілітацію в Центрі комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Донбас», яка вимагає не тільки фізичних, але й моральних зусиль. В рамках проєкту “Скалічені війною, але незламні духом” Олександр розповів журналісту «Pro100Media» про свій військовий досвід, отримане поранення, шлях до одужання та виклики, з якими чоловік зіткнувся після травми.
4 січня російські медіаресурси опублікували новину, що т.зв. ДНР стала одним із найактивніших регіонів зі збору підписів на підтримку висування Володимира Путіна як кандидата на президентських виборах 2024 року. РосЗМІ повідомили, що, мовляв, на декількох локаціях працюють волонтери від різних волонтерських організацій, і 4 січня у “ДНР” підготували до відправки першу партію підписних листів на підтримку Путіна. Сьогодні журналісти “Pro100Media” спробують розібратися якою насправді є підтримка російського диктатора на окупованих територіях та як виникають ці сумнівні підписи.
Привіт, рідний Краматорськ! Як ти? Згадую про тебе кожен день і розумію, як це любити просто так. Ти для мене місто свободи та краси, молодості та щирих людей. Я можу зрозуміти тебе з півслова. Ніхто не знає який ти для мене, адже для кожного ти свій…
Краматорець Єгор Рейн займається музикою вже 11 років. Самостійно, завдяки відеоурокам, оволодів гітарою, укулеле та навчився співати. До 155-річчя рідного міста хлопець випустив трек “КРАМ”, де зізнався у коханні Краматорську та передав відчуття кожного, хто покинув рідний дім через війну. Також Єгор активно займається волонтерством та допомагає військовим та краматорцям, що залишаються в місті. Про творчість, волонтерство в прифронтовому місті та плани на майбутнє Єгор розповів журналісту “Pro100Media”.
У Краматорську вулиця Лобачевського перейменована на вулицю Лобановського. Валерій Васильович Лобановський народився в Києві 6 січня 1939 року. У дитинстві, як і багато хлопчаків, мріяв стати шофером і дуже любив іграшкові машинки. Сім’я вважала, що після школи хлопчик вибере технічну професію і стане інженером. У 13 років він почав грати у футбол в спортивній дитячій школі. Футбол став для нього найважливішим справою, але він вирішив, що зможе поєднати його з навчанням в інституті і поступив в Київський політех.
Залиште коментар
Розгорнути ▼