Ексклюзиви та проекти від Pro100media, які ви могли проґавити!

Зверніть увагу на ексклюзиви та проекти від Pro100media, які ви могли пропустити! Наша команда наполегливо працює, щоб надати вам найактуальнішу і цікаву інформацію. Від захоплюючих інтерв’ю з цікавими особистостями до унікальних репортажів – ми робимо все, щоб вас залишити задоволеними.

Владислав Гуртовий від початку повномасштабної війни і до повної окупації Лисичанська знаходився у рідному місті. Розвозив гуманітарну допомогу та евакуював людей. Зізнається, що досі дивується, що зміг виїхати звідти живим, бо російські війська постійно обстрілювали дорогу. Зараз хлопець живе у Дніпрі, де продовжує волонтерську діяльність.  Журналісту “Pro100Media” Владислав розповів про волонтерство під обстрілами, екстремальну евакуацію, життя на новому місці та поділився, що зробить коли повернеться додому після деокупації Лисичанська.

“А хто, як не Я” – Андрій Шостак. До темної для всієї України дати 24 лютого 2023 року Андрій, як і мільйони українців, працював заради процвітання країни, будував плани, був турботливим батьком та чоловіком. Але з початком повномасштабного вторгнення вони з сином взяли до рук зброю та стали до лав Збройних сил, щоб захищати державу від чорної навали «сусідів».

Росія багато років поспіль заявляє про претензії на суверенні території України і намагається обґрунтувати, що східна та південна частина нашої країни – це нібито “історично російські землі”. Однак безліч археологічних пам’яток, музейних експонатів і топоніміка цих регіонів доводять зворотне. Про деякі історичні фейки, які Росія придумала про Україну ми розповімо сьогодні.

Керівниця зразкового вокального ансамблю «Melody» розповіла журналісту Pro100media про творче життя зіркового сузір’я після початку повномасштабного вторгнення. Ганна, чому Ви вирішили зв’язати своє життя з музикою? Музикою захоплювалася ще з дитинства. Після закінчення музичної школи на відмінно, мама порадила мені продовжити здобувати музичну освіту в Артемівському педагогічному училищі. Так я стала вчителем музики та музичним керівником.

На центральному вокзалі Києва 27 квітня пройшов благодійний концерт з нагоди запуску кампанії “Подаруй герою квиток на відновлення”. «Це проєкт Благодійного фонду Оновлення/Repower, який допомагає українським героям — бойовим медикам та волонтерам евакуації — пройти тижневе емоційне та психологічне відновлення у країнах Скандинавії, щоб потім з новими силами рятувати тисячі життів», — кажуть у пресслужбі Укрзалізниці.

У торговельному центрі DREAM у Києві зібралися люди, там грає жива музика. Це військовий оркестр, такий величний і такий чуттєвий. Благодійна організація “Благодійний фонд “Мистецька сотня України ” збирає гроші на протезування та реабілітацію важко поранених захисників. Також оркестр грає і на Донбасі, щоб підняти бойовий настрій та національний дух військових та місцевих жителів.

Святогірська лавра – одна з найбільш відомих православних святинь в Україні, що розташована на вершині гори у місті Святогірськ. Однак, під час російської агресії, лавра стала однією з жертв війни. Фото, зроблене журналістами Pro100media, показує пошкодження, спричинені російськими обстрілами на території Святогірської лаври. На фото можна побачити руїни, а також пошкоджені стели та інші споруди на території комплексу.

Краматорка Юлія Савинська вже декілька років продає десерти власного виробництва: торти, тістечка, макаронси, цукерки, капкейки, трайфли, крафіни. У 2019 році вона заснувала першу у місті професійну кондитерську з власним цехом “Sava.Cakes” та відкрила кав’ярню “Coffeelaktika”. Але 24 лютого 2022 повномасштабне вторгнення внесло зміни в життя містян. Бізнес в Краматорську став на паузу, а жінка з сім’єю була змушена переїхати до Закарпаття, де декілька місяців працювала пекарем-кондитером. Зараз краматорка планує відновити власне виробництво на новому місті.