Pro100Media - 1

Як Ніна Григорівна зі Слов’янська отримала тепло завдяки волонтерам

Ніні Григорівні Павленко 78 років. Вона живе на околиці Слов’янська у невеликому старому будинку. Після смерті чоловіка вона залишилася одна, оскільки її дочка з онуком виїхали, рятуючись від війни.

В результаті ворожого обстрілу майже всі вікна в будинку Ніни Григорівни були пошкоджені. Зараз їх замінено звичайною плівкою, оскільки на нові вікна немає коштів..

Газ у будинку відключено через борги. Залишилося лише пічне опалення, але вартість дров майже непідйомна для самотньої пенсіонерки.

Пелети, надані в рамках проекту «Допомога соціально незахищеним верствам населення в рамках підготовки до зими 2023-2024», що реалізується ГО «Клуб рибалок України — Юей Фішинг Клуб» у партнерстві з БО «БФ “Посмішка ЮА» за підтримки Гуманітарного фонду для України стали для Ніни Григорівни справжнім спасінням й джерелом тепла, якого вистачить й на наступну зиму.

Завдяки волонтерам вона швидко навчилася ними користуватися й навіть ділиться своїми лайфхаками.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”