Те що існують меблі м’які та корпусні знають всі, або майже всі. Як і те, що меблі розділяються на групи в залежності від того це конструкції для житлових приміщень чи офісних, торгівельних чи спеціальних. Але існують такі модулі, які зустрічаються і в групі офісних і в групі спеціальних та в групі конструкцій для житлових приміщень.
Мова про шафи для одягу https://www.mebelok.com/uk-ua/shafy/filter-17-5019/, без яких складно уявити будинок чи квартиру, офіс та навіть шкільний клас. Інша справа, що в залежності від призначення модулю він відрізняється за габаритами, особливостями конструкції та дизайном. Але на сайті інтернет магазину МебельОк представлено багато рішень. Що і дозволяє підібрати шафу для одягу для конкретного приміщення, навіть з урахуванням його площі, стилістики інтер’єру тощо.
Дерево VS ДСП
Шафа для одягу входить в групу корпусних меблів. Для її виготовлення використовуються такі матеріали як:
- Натуральне дерево;
- Плитна сировина.
Причому натуральне дерево може бути як листяних так і хвойних порід. Щодо плитної сировини, то частіше це:
- ламіноване ДСП;
- ДСП, шпоноване натуральним шпоном;
- декороване МДФ;
- фасади з пластику HPL, дзеркал тощо
Меблеві виробник експериментують з різним матеріалами, тому рішень дуже багато, вони відрізняються не тільки за виглядом але і за ціною.
Окрім матеріалів відрізняються шафи для одягу особливостями конструкції. Класична версія – пряма шафа, яка впишеться в просте приміщення. Якщо площа приміщення не дуже велика – достатньо придбати шафу одно- або двох-дверну. Дверцята у такій моделі відкриваються «у приміщення», тому наявність вільної площа обов’язкова. Якщо приміщення дуже просторе, зверніть увагу на великі за габаритами моделі які мають 4, 5 та навіть 6 дверей.
Але що робити якщо в кімнати майже немає вільної площі? В такому випадку актуальним буде таке рішення як шафа для одягу, виконана за принципом шафи-купе. Така конструкція не вимагає додаткової вільної площа для відкривання дверцят. А для приміщень які відрізняються складною конфігурацією та мають різні ніші чи додаткові кути підійдуть кутові шафи. Такі моделі дозволяють використати всю площу і оптимізувати простір.
В залежності від призначення шафи для одягу вона відрізняється за своїм внутрішнім наповненням. Що мається на увазі? Якщо це шафа у передпокій і призначена вона тільки для верхнього одягу, то це може бути конструкція з нішами без поличок тільки з вішаками для пальта чи шуби. Якщо це шафа, яку встановлюють в спальні, то краще якщо вона матиме не тільки відсік для одягу, який розміщується на вішаках, але і додаткові полички та навіть шухляди. В такому випадку зручно вийде розмістити і светри і білизну.
Меблеві мануфактури постійно пропонують щось нове, яке має вищий рівень ергономіки і така новинка – це шафа для одягу з підсвіткою.
Різні моделі представлені на сайті MebelOk тому вибрати саме ту шафу для одягу, яка ідеально впишеться в конкретне приміщення не проблема.
Залиште коментар
Розгорнути ▼