Скільки отримують начальники військових адміністрацій Донеччини та що цікавого у їхніх деклараціях. 3 Частина

Більшість начальників міських військових адміністрацій Донеччини відзвітували про свої статки за 2023 рік. Журналісти Pro100media порівняли їхні заробітні плати, а також дізнались, як змінився їхній майновий стан у період повномаштабного вторгнення.

Сергій Макєєв – власник декількох квартир та двох мерседесів (Начальник Білозерської міської військової адміністрації)

Сергій Маєєв одружений та має двох дітей. З 2003 року він має квартиру у Добропіллі, а у 2013 році в один день йому вдалось стати власником одразу двох квартир у Білозерську, загальною вартістю близько 56 тисяч гривень. Зараз уся ця нерухомість знаходиться у безкоштовному користуванні іншими громадянами. Ще одну квартиру у тому ж місті він придбав роком пізніше.

Також у власності Макєєва досить велика земельна ділянка у селищі Олександрівка (Краматорський район) – понад 240 тисяч квадратних метрів та комплекс об’єктів нерухомості у селищі Святогорівка (Добропільська громада), земельна ділянка у Білозерську.
Алла Макєєва також має дві власні квартири у Білозерську, одне власне та одне орендоване приміщення магазинів, нежитлові приміщення, власну та орендовану у Білозерської міської ради земельні ділянки.

У власності родини Макєєвих два автомобіля Mercedes – ML300СDI, вартість якого не зазначається та GLE 350 D, придбаний у 2019 році за 929 тисяч гривень.

У власності Алли Макєєвої 50% ТОВ «Добтехпереробка», яке зараз зареєстроване у Кривому Розі та спеціалізується на добуванні кам’яного вугілля. Зазначимо, що у 2023 році жінка отримала всього 6 тисяч гривень прибутку від заняття підприємницькою діяльністю. А у 2022 році ця діяльність принесла їй 112 тисяч прибутку.

У 2023 році Сергій Макєєв отримав загалом 890 тисяч гривень заробітної плати від виконавчого комітету Білозерської міської ради та Білозерської МВА, 41 тисячу пенсії та 45 тисяч прибутку з продажу нерухомості. Ще 35 тисяч доларів та 350 тисяч гривень він має у якості грошових активів.

Роман Падун – мешканець Щурового (Курахівська міська військова адміністрація)

Уся нерухомість родини Романа Падуна знаходиться у селі Щурове, що у Лиманській громаді. Тож, його дружина Наталія наприкінці 2021 року (коли Роман Падун був міським головою Курахово), придбала садовий будинок за 460 тисяч гривень та орендувала земельну ділянку, площею 750 квадратних метрів. У січні 2022 року Роман Падун став власником будинку завгоспу та також взяв у оренду земельну ділянку.

Родина не має задекларованих транспортних засобів, а у доходи родини становлять заробітна плата Романа Падуна на посаді начальника Курахівської МВА – 1,2 мільйона гривень у 2023 році та 125 тисяч гривень заробітної плати Наталії у Курахівській міській службі єдиного замовника.

Олександр Журавльов – власник колекції монет, земельних ділянок та торгівельних павільйонів (Начальник Лиманської міської військової адміністрації)

Дуже насичену та обширну декларацію має начальник Лиманської міської вйськової адміністрації. Він разом з дружиною Вікторією є власниками та орендаторами декількох обʼєктів нерухомості та земельних ділянок у Лиманській громаді. Так, родина має сільськогосподарський майновий комплекс, нежитлову будівлю свинарника, торгівельний павільйон.

Навесні 2016 року Олександр Журавльов взяв у оренду одразу 12 досить великих земельних ділянок у селі Зарічне (Лиманська громада). Також він має власні та орендовані земельні ділянки у інших селах громади, власний торгівельний павільйон у місті Лиман. Вікторія Журавльова має у Лимані гараж, квартиру та власні земельні ділянки у тій же громаді. Також родина має будинок у селі Торське, придбаний наприкінці 2020 року.

Вікторія Журавльова задекларувала ювелірні вироби – 2 перстні у білому металі з діамантами та сапфірами та два ланцюжки, старовинну ікону та книгу ,,Словарь,,1935 року у трьох томах. Олександр Журавльов задекларував колекцію старовинних монет. Вартість усіх цих обʼєктів не вказується.

Також у власності Олександра Журавльова два КАМАЗи, причепи, сільськогосподарська техніка, та легкове авто ГАЗ 2752. У власності дружини три авто – TOYOTA CAMRY, NISSAN JUKE, LEXUS RX350. Ними безоплатно користується Олександр Журавльов. Вартість жоднного з авто не зазначена.

Вікторія Журавльова володіє двома фермерськими господарствами та має 50% у ТОВ «МИСЛИВЕЦЬ ЛИМАНЩИНИ».

На посаді начальника Лиманської МВА Олександр Журавльов у 2023 році отримав 1,2 мільйона гривень заробітної плати, дохід дружини склала виплати ВПО – 24 тисячі гривень.

На банківських рахунках Олександр має більше 30 тисяч гривень, 430 тисяч гривень готівкою., 35 тисяч доларів та 15 тисяч євро. Вікторія має 5 тисяч гривень на рахунках, у готівці – 185 тисяч гривень, 17 тисяч доларів та 20 тисяч євро. Ще 40 тисяч доларів вона позичила іншій громадянці.

Володимир Рибалкін – Начальник Святогірської міської військової адміністрації

Володимир Рибалкін має у власності більше половини будинку у місті Святогірськ, 20 тисяч квадратних метрів землі у селі Шандриголове, земельну ділянку у селі Тетянівка та частку земельної ділянки у Святогірську.

У власності Рибалкіна одне авто, придбане ще у 2007 році – Volkswagen Polo, 1997 року випуску, придбане за 38 тисяч гривень. На посаді начальника Святогірської МВА у 2023 році він отримав 1,1 мільйона заробітної плати, а його дружина Оксана отримала 60 тисяч виплат ВПО.

Нагадаємо, раніше журналісти Pro100Media проаналізували декларації інших посадовців із Донеччини. Ви можете дізнатися, що декларують: