Скільки отримують начальники військових адміністрацій Донеччини та що цікавого у їхніх деклараціях. 2 Частина

Сергій Чаус – без домівки та зі скромним автомобілем (начальник Часовоярської міської військової адміністрації)

Сергій Чаус

До повномасштабного вторгнення Сергій Чаус займав посаду секретаря Часовоярської міської ради. З липня 2022 року він очолив міську військову адміністрацію.

Сергій Чаус має дружину Альону та двох дітей. Згідно декларації, родина не має власних чи орендованих обʼєктів нерухомості. У 2020 році начальник Часовоярської МВА придбав авто ВАЗ 21093, 2003 року випуску за 49 тисяч гривень.

У доходах родини вказана заробітна плата Сергія Чауса – 1,3 мільйона гривень, Альони Чаус (відділ освіти Часовоярської міської ради) – 82 тисячі, виплати ВПО – 108 тисяч та пенсія дружини 32 тисячі гривень.

Олексій Рева – «усім володіє дружина» (начальник Бахмутської міської військової адміністрації)

Олексій Рева

Олексій Рева тривалий час був міським головою Бахмуту, а у липні 2022 року його було призначено начальником міської військової адміністрації. Має дружину Олену, яка володіє будинком у Бахмуті, площею у 350 квадратних метрів. Цю нерухомість було придбано ще у 2007 році за 921 тисячу гривень. Цим будинком користувався і Олексій Рева.

Також у Бахмуті у власності Олени гараж та дві земельних ділянки. На початку минулого року вона придбала будинок у Костянтинівці. У тому ж місті родина орендує земельну ділянку.

Олексій Рева вказав володіння зброєю – гладкоствольною рушницею та карабіном.

У власності родини одне авто – Mercedes Benz s500, придбане у 2010 році (вартість не вказана). Авто належить Олені Реві та перебуває у безоплатному користуванні у Олексія.

На посаді начальника Бахмутської МВА у 2023 році Олексій Рева отримав 1 мільйон 350 тисяч заробітної плати, 185 тисяч пенсії та 6,5 тисяч у вигляді матеріальної допомоги від Бахмутської міської профспілкової організації працівників держустанов.
Олена Рева отримала більше мільйона заробітної плати у ТОВ “ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ДЕМИ”, яке спеціалізується на наданні в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Зазначимо, що згідно даних системи YouControl керівником товариства є син Олексія Реви Дмитро. Також Олена отримала 722 тисячі доходу від процентів у банку, 269 тисяч пенсії та 46,5 тисяч фінансової допомоги від ТОВ «ДЕМИ».

На банківських рахунках Олексій Рева має 1,1 мільйона гривень, Олена Рева – 8,7 мільйона гривень та 15 тисяч доларів.

Анатолій Немченко – власник недобудованого ТРЦ та кредиту на квартиру у Донецьку
(Селидівська міська військова адміністрацій)

Анатолій Немченко

Колишній голова Великоновосілківської районної державної адміністрації, а з вересня 2022 року начальник Селидівської МВА Анатолій Немченко одружений та має сина. На тимчасово окупованій території він має нежитлове приміщення (місто Чистякове), квартиру у Донецьку, яка ще у 2009 році була придбана за 1,1 мільйона гривень та орендовану земельну ділянку у Дружківці. У цьому ж місті Анатолій Немченко має недобудований торговельно-фінансово-розважальний комплекс, площею у 1400 квадратних метрів.

У червні 2022 року він орендував авто VOLKSWAGEN PASSAT, яким скоріш за все і користується зараз.

У 2023 році у Селидівській МВА він отримав 1,1 мільйона заробітної плати. Його дружина отримала 400 тисяч доходу від підприємницької діяльності, а також разом вони отримують виплат ВПО – 60 тисяч гривень за минулий рік. Також Анатолій Немченко вказав, що має більше 171 тисячі доларів кредиту за квартиру у Донецьку. Цей кредит він взяв ще у 2007 році.

Андрій Бондаренко – на безкоштовному арендованому авто та у безкоштовній квартирі (Добропільська міська військова адміністрація)

Андрій Бондаренко

Андрій Бондаренко одружений та має сина. До роботи у МВА він очолював Покровську районну адміністрацію. Згідно з деклараціями за минулі роки, він працював у Головному управлінні ДФС Донецької області.

Андрій Бондаренко не має власного житла, а от його дружина Марина на початку 2014 року, незадовго до окупації Донецька, придбала там квартиру, вартістю майже 150 тисяч гривень. З квітня 2022 року Андрій Бондаренко безкоштовно користується квартирою у Гродівці (Покровський район), дружина та син з серпня того ж року безкоштовно користуються квартирою у Дніпрі. У жовтні минулого року Андрій Бондаренко також безкоштовно почав користуватись квартирою у Добропіллі.

Власного авто подружжя Бондаренків немає, але Андрій з вересня 2022 року знову ж таки безкоштовно користується автомобілем AUDI Q7.

У 2023 році у Добропільській МВА він отримав 1,2 мільйона заробітної плати, а також разом з дружиною вони отримали від держави 84 тисячі гривень у якості виплат ВПО. Крім того, родина має готівкові кошти – 87 тисяч доларів та 26 тисяч євро. Зазначимо, що у декларації за 2022 рік родина вказувала наявність тільки доларової готівки