Pro100Media святкує свій перший День Народження!

Рік у Медіа – Звіт про досягнення.

Сьогоднішній день відзначається нами як велике свято, оскільки саме сьогодні наше медіа відзначає свій перший рік існування. За ці 12 місяців ми досягли безлічі досягнень і подій, про які хочемо розповісти вам.

Протягом цього року наша команда написала більше 10 000 статей, з яких понад 2 000 були ексклюзивними. Ми завжди прагнули привносити унікальний погляд і аналіз до обговорюваних тем, щоб надати нашим читачам найбільш цікавий інформаційний досвід.

На протязі року ми також успішно запустили 9 проєктів, що висвітлюють важливі теми сучасності. Ми притягнули увагу наших глядачів до таких важливих проблем: як життя переселенців, волотерство, наслідки війни, драматичні долі людей, як вижити людині у скрутні часи, спорт під час війни, культурні події та життя прифронтового міста.

Крім того, ми організували 8 фотоконкурсів на нашому сайті, в яких прийняли участь більше 550 людей. 54 учасники отримали подарунки від Pro100Media, і це була частина нашої вагомої приємності до наших читачів.

У нас також було 22 розіграші в наших соціальних мережах, в результаті яких 45 підписників отримали подарунки. Ми завжди раді взаємодіяти з нашою аудиторією та віддячувати їм за їхню підтримку.

Що стосується нашого веб-сайту, ми продовжуємо розширювати його функціональні можливості для наших читачів. Тепер у нас є Радіо з 30 хвилями на будь-який смак музики, афіша українських фільмів, можливість перегляду телемарафонів і, що найважливіше, ми розробили довідник Краматорська, який став незамінним джерелом інформації для наших місцевих читачів.

За цей рік наша команда створила понад 200 відео-сюжетів, які були розміщені на нашому YouTube-каналі та в соціальних мережах. Ці відео дозволили нам донести важливу інформацію до наших глядачів у формі, яка є найбільш доступною та зрозумілою для багатьох.

Але наш внесок у суспільну сферу не обмежується лише створенням контенту. Відповідно до наших фінансових обов’язків і зобов’язань перед державою, ми внесли наступні суми: військовий збір – 14 тисяч гривень, податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) – 170 тисяч гривень, єдиний внесок на державне соціальне страхування (ЄСВ) – 207 тисяч гривень. Ми завжди прагнемо дотримуватися всіх законодавчих норм і виконувати нашу соціальну відповідальність.

Підбиваючи підсумок цього року, ми вдячні нашим читачам за їхню підтримку і вірність. Ми завжди прагнемо рости та розвиватися, надаючи вам якісний інформаційний контент та виконуючи наші соціальні зобов’язання. Проходячи цей шлях, ми продовжуємо прагнути досягати нових висот і дарувати нашим читачам найкраще. Наш рік у медіа – лише початок, і ми впевнені, що найкраще ще попереду! Дякуємо вам за вашу підтримку і вірність!

А, хто для вас працює можете подивитись тут