Ексклюзиви від Pro100media, які ви могли проґавити!

Зверніть увагу на ексклюзиви від Pro100media, які ви могли пропустити! Наша команда наполегливо працює, щоб надати вам найактуальнішу і цікаву інформацію. Від захоплюючих інтерв’ю з цікавими особистостями до унікальних репортажів – ми робимо все, щоб вас залишити задоволеними.

Журналістка “Pro100media” поспілкувалась з Вікторією Ревською, заступником директора з навчально-виховної роботи, учителем української мови, літератури й зарубіжної літератури краматорського закладу загальної середньої освіти №22 з профільним навчанням імені Миколи Миколайовича Крупченка. Вона розповіла про те, як ефективно використати час для підготовки до тесту та що допомагає їй долати стрес у воєнний час.

Війна ламає як долі, так і душі. Те, що ми бачили й продовжуємо бачити щодня, залишається в середині нас. Інколи його стає забагато. А інколи його вже більше ніж тебе… Журналістка «Pro100media» поспілкувалася з Галиною Тараненко, психологинею з Краматорська. Вона розповіла про те, як допомагала людям з окупованих територій та чому її навчила робота волонтером.

У Краматорську перейменували вулицю Громова, відтепер вона носить ім’я Івана Сірко. Іван Сірко є однією з найбільш легендарних і улюблених історичних постатей козацької епохи. Про це, зокрема, свідчить велика кількість переказів, історичних дум і пісень, що виникали вже за життя отамана і збереглися дотепер – зокрема, сюжет про лист запорожців до турецького султана, ініціатором написання якого нібито був Іван Сірко.

Донецьк потрапив під обстріл вранці 21 січня. За даними російського МЗС, по ринку «Меркурій» та магазинах у кварталі Текстильник завдали шість артилерійських ударів Внаслідок цього загинули 27 людей, ще 25 – отримали поранення різного ступеня тяжкості. Одразу після трагедії гауляйтер т.зв. ДНР Денис Пушилін звинуватив в атаці ЗСУ, а перший заступник голови комітету Держдуми РФ з оборони Олексій Журавльов запевнив, що «при артилерійському ударі чудово видно, звідки летять снаряди, і за повідомленнями з Донецька, удар точно було завдано із заходу, з позицій ЗСУ». Сьогодні журналісти “Pro100Media” розбираються хто ж обстріляв Донецьк насправді.

Артем Кайдан, військовий з Краматорська, надихає своїм прикладом не лише українців, але й увесь світ. Після того, як в лютому 2023 року під Бахмутом він отримав уламкове поранення в голову, багато хто міг би здатися. Але не Артем. Його незламний дух і непохитна воля до перемоги вивели його на шлях відновлення та нових досягнень. Цього року Артем став частиною команди України, яка вже в березні вирушить у Лас-Вегас на змагання з адаптивних видів спорту для ветеранів та військовослужбовців Повітряних Сил США — «United States Air Force Trials». Його історія – це розповідь про мужність, витривалість та нескореність духу, яка демонструє, що межі можливого існують лише в нашій уяві.

Христина Арутюнова

Христина Арутюнова –  співачка з Краматорська, яка зачаровує своїм глибоким голосом, яскравою харизмою та непересічним відчуттям світу. Зараз дівчина живе у Рівному, де поєднує основну роботу та творчість. У вересні у 2-му випуску 13-го сезону співочого шоу «Голос країни», яке проходить у Польщі, Христина закохала у свій спів двох суддів з чотирьох та обрала у тренери Артема Пивоварова. Про участь у “Голосі Країни” та творчі плани дівчина розповіла журналісту “Pro100Media”. Також Христина зізналася, які артисти формували її музичний смак, коли почала співати та як повномасштабне вторгнення вплинуло на її творчість.

21 липня 1907 року у Житомирі народився Олег Ольжич (справжнє ім’я Олег Олександрович Кандиба) – український поет, археолог і політичний діяч. Його батько – відомий український поет Олександр Олесь, мати – Віра Антонівна Свадковська, за освітою вчителька. Батько, Олександр Іванович, був не просто палким українофілом, а й спадковим дворянином. Його родовід сягає корсунського полковника Федора Кандиби. Але в кінці ХІХ ст. рід занепав і від дворянського роду залишилось тільки прізвище. Олег Кандиба виховувався в інтелектуальному середовищі. Світлоокий, білявий хлопчик одразу підкорив серця і батьків, і родичів, і сусідів. Його батько з гордістю говорив, що Олег, ще бувши дитиною, чудово малював і виявляв здібності до музики. Змалку йому пророкували велике майбутнє. Батьки дуже любили свого сина і ласково називали Лелека.