Пропонуємо ознайомитися з ексклюзивними проектами, розробленими Pro100media, які ви могли пропустити! Наша команда наполегливо працює, щоб надати вам найактуальнішу і цікаву інформацію. Від захоплюючих інтерв’ю з цікавими особистостями до унікальних репортажів – ми робимо все, щоб вас залишити задоволеними.
Українська письменниця Ганна Терянік відома своїми книжками про війну і діяльністю в Музеї АТО у Дніпрі. Вона господарка песиків-блогерів Кокса та Райтера, авторка дитячої книги «Пригоди песика Кокса» про дітей та собак. За допомогою цікавих оповідань та розповідей у соцмережах про песиків Ганна зараз збирає вже на четверту автівку для ЗСУ. Три попередні вже виконують свої бойові задачі та допомагають хлопцям на передовій.
Про волонтерську та письменницьку діяльність, а також про поповнення Музею АТО Ганна розповіла журналісту “Pro100Media”.
Краматорськ – затишне зелене місто, яке завжди було зручним для життя. Місто починалося як залізнична станція, аж доки в ньому не побудували підприємство. Серцем Краматорська багато мешканців нашого міста вважають машинобудівний завод, а перлиною – Палац машинобудівників. Незважаючи на досить юний вік, Краматорськ має багату історію та різноманітну культурну спадщину.
До Дня Героїв України дизайнер з Краматорська Антон Хрупін випустив нову авторську поштову марку «День Героїв України». Минулого року Антон став автором відразу двох поштових випусків – «Вільні. Незламні. Непереможні» і «Слава Збройним Силам України!» та продовжує свій творчий шлях, уславлюючи українських героїв. «День Героїв України» представлений у вигляді маркового аркуша з 9 марок і листівки, виготовлені за проєктом «Власна марка». Весь дохід з кожного 10-го набору буде перерахований на потреби ЗСУ.
Український фестиваль Вишиванки вперше відбувся в Німеччині в місті Трабен-Трарбах. Організаторками свята виступили учасниці ГО «Асоціація жінок України «Дія». Захід вийшов неймовірно потужний та об’єднуючий під гаслом – З Україною в серці! Журналістка “Pro100Media” поспілкувалась з краматорською командою асоціації Аллою Кущ, Ганною Алад’євою та Наталією Кулініч та вияснила як виникла ідея проведення фестивалю та як він відбувся.
Провести вечір з чудовою музикою і піснями про рідне місто прийшли краматорці, які тимчасово перебувають у Києві. В гуманітарному хабі “Наш Краматорськ” відбувся виступ відомих краматорських виконавців – Олександра Состіна і Леоніда Удовика. Вони виконали чимало рідних для краматорців пісень серед яких є і “Краматорське танго” у виконанні Олександра Состіна.
Вулиця Актюбінська тепер має назву Любомира Гузара, хто він, та чому в його честь назвали вулицю читайте далі. Його називали людиною, якій на плече сідають янголи. Щирий, відвертий та сповнений любові.
Під час Другої світової війні загинуло понад 14 мільйонів українців. Це найбільші втрати серед країн світу. Крім того, в нашій країні було зруйновано близько 700 населених пунктів, а після деокупації щонайменше півмільйона українців було репресовано та депортовано майже чверть мільйона представників інших народів. Натомість Друга світова є однією з улюблених тем російської пропаганди, завдяки створеному там культу війни. А ще для того, щоб виправдати власну агресію, кремлівська пропаганда перекручує та маніпулює історичними фактами.
Залиште коментар
Розгорнути ▼