Ексклюзивні проекти від Pro100media, які ви могли пропустити!

Пропонуємо ознайомитися з ексклюзивними проектами, розробленими Pro100media, які ви могли пропустити! Наша команда наполегливо працює, щоб надати вам найактуальнішу і цікаву інформацію. Від захоплюючих інтерв’ю з цікавими особистостями до унікальних репортажів – ми робимо все, щоб вас залишити задоволеними.

Працювати на перемогу важливо не лише безпосередньо на фронті, а й у тилу. З початку повномасштабного вторгнення волонтери опікуються військовими та цивільними, забезпечують тих, хто на передовій, різноманітнішим харчуванням, якіснішим спорядженням, а головне – цінною технікою та автомобілями. Вони – місточок між спокійним життям глибокого тилу і вогневими рубежами на «нулі». І хоч у суспільстві досі побутує думка, що «чоловіча справа» – захищати країну зі зброєю, для багатьох чоловіків волонтерство стало реальною можливістю принести користь Україні й українському війську. Дмитро Завгородній з Краматорська до повномасштабного наступу Росії був діджеєм та артдиректором. Однак, наступ окупантів усе змінив. Хлопець тимчасово припинив творчий шлях та почав займатися волонтерством. 

У сучасному світі, де так багато дітей залишаються без батьківського піклування і любові, історії про людей, які беруть на себе відповідальність і рятування дитячих душ, завжди вражають нас своєю силою та гуманністю. Одна з таких незвичайних та надзвичайної сили історій розгорнулась в сім’ї Кравченків з міста Краматорськ. Все почалося зустріччю з малюком, яке змінило життя Світлани та Сергія Кравченків назавжди. Ця пара вирішила взяти дитину під свою опіку, яка потребувала любові та піклування. Шлях до прийняття цього рішення не був легким, але їхнє бажання надати щасливе та безпечне майбутнє маленькому хлопчику стало безумовною метою.

Журналісти Pro100 media  поспілкувалися з Олександрою Гаврилко – начальником відділу комунікації поліції Донецької області. Олександра входить до евакуаційного екіпажу “Білий Янгол”, який виїжджає у “гарячі точки”, аби правильно та правдиво висвітлювати війну.

Наталія Штепа – керівник театрального колективу «Маски». Повномасштабне вторгнення змусило Наталію виїхати з Краматорська. Ось уже рік Наталія із дітьми живе за кордоном. Журналістам Pro100media Наталія Штепа розповіла про життя за кордоном і як склалася доля колективу незважаючи на війну.

що пише про війну в Україні новий російський підручник з історії 

Коли байки Соловйова та Скабєєвої стають не дуже популярними серед російської молоді, а від однотипних промов Путіна, де в кожному реченні звучить слово “Захід” вже паморочиться в голові, не залишається іншого варіанту, як ввести  свою “офіційну” версію “СВО” в єдиний шкільний підручник. З 1 вересня старші класи в Росії та школярі на тимчасово окупованих територіях навчатимуться за новими підручниками історії, які переписали буквально за 5 місяців.

У Краматорську є вулиця Шмідта, відтепер вона має назву одного з Героїв України. Дмитро́ Іва́нович Коцюба́йло позивний «Да Вінчі». Юний хлопчина, що вирушив на фронт у 18, через кілька років став легендарним командиром – його мужність і героїзм просто не могли не надихати, а щира любов до рідної України та запекла боротьба з ворогом стали прикладом для багатьох.

Кам’янець-Подільський – це одне з найдавніших міст в Україні, розташоване на невеликому кам’яному острові, оповитому річкою Смотрич. Місто-фортеця, місто-легенда, “квітка на камені” — саме так з любов’ю називають Кам’янець-Подільський його жителі та численні гості. Кам’янець є найбільшим не обласним центром у Західній Україні, проте за кількістю архітектурних пам’яток займає третє місце в усій Україні після Львова та Києва. Його часто називають музеєм просто неба: аж так багато у ньому дивовижних пам’яток. Упродовж багатьох століть місто було політичним, економічним і культурним центром Поділля.

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. У цьому році це свято припадає на 18 травня. Долучитися до свята дуже просто – одягнути вишиванку. Разом із тим, така проста дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості. З прадавніх часів вишиванка була для українців не просто одягом. У ній були зашифровані сакральні символи, які зберігають історію народу, його ідентичність. Сьогодні вишивка – ніби стародавній літопис, через який можна доторкнутися до історії та культури кожного куточка України.