Безкоштовна доставка до 3-х днів та 12 тисяч найменувань ліків: як працює проєкт “Укрпошта. Аптека” на Донеччині

На Донеччині вже другий місяць працює пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека”. Жителі регіону можуть замовити та отримати медикаменти через “Укрпошту”. Доставка безкоштовна. До того ж ліки дешевші, ніж у місцевих аптеках. Головна мета – це зробити медикаменти доступними для найвіддаленіших сіл та міст. Про це під час брифінгу розповів заступник голови Донецької ОДА Олександр Шевченко.

“Термін доставки лікарських препаратів десь до 3-х днів. Це доставка у стаціонарні відділення, щодо мобільних відділень – це той день, коли туди буде виїжджати мобільна бригада. Термін зберігання у відділеннях 7 календарних днів. Станом на сьогодні в області працює 86 стаціонарних відділень і 16 пересувних, які покривають майже всі населенні пункти Донецької області. До замовлення доступні майже 12 тисяч найменувань ліків. Це ліки як безрецептурні так і ті, що відпускаються за рецептом”, – уточнив Олександр Шевченко.

Журналісти “Pro100Media” вже писали про те, як працює проєкт у Краматорську, читати тут.

Як оформити замовлення:

  • щоб придбати лікарські засоби, достатньо зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 300 545 та слідувати підказкам у голосовому меню для зв’язку з фахівцем;
  • для замовлення рецептурних препаратів або препаратів за програмою “Доступні ліки” треба зазначити 16 цифр електронного рецепту та додатково 4 цифри коду його погашення;
  • сформоване замовлення буде надіслано клієнту до найближчого відділення за послугою “Укрпошта Експрес”;
  • доставка безкоштовна;
  • щойно посилка буде готова до видачі, замовник отримає SMS-повідомлення, щоб перевірити, чи правильно укомплектовано замовлення, можна оглянути посилку при врученні.