Безкоштовна доставка ліків: як краматорцям замовити медикаменти через “Укрпошту”

Проєкт “Укрпошта. Аптека” реалізується у 7 прифронтових областях, серед яких і Донеччина. Жителі регіону можуть замовити й отримати медикаменти через “Укрпошту”. Доставка безкоштовна. Поки, що послуга не користується популярністю у клієнтів, але можливо тому, що проєкт тільки набирає обертів і про нього знає не багато людей. Про це журналістам “Pro100Media” розповів начальник краматорського відділення поштового зв’язку №1 АТ “Укрпошта” Андрій Ніколенко і додав, що зараз купують ліки через “Укрпошту” частіше пенсіонери.

“Проєкт “Укрпошта Аптека” стартував у нашій області з березня. Проєкт тільки набирає оберти, тому замовлень не дуже багато, але ми намагаємось долучати людей до цього проєкту, пропонуємо на операційних вікнах, роздаємо листівки, також листоноші пропонують пенсіонерам, коли доставляють пенсію. Доставка “Укрпошта Експрес” – тому ліки доставляються за 2-3 дні. Частіше замовляють наші пенсіонери, котрі не можуть сходити до аптеки. Ціни звісно дешевше, ніж в Донецькій області в аптеках, тому вважаю, що проєкт буде набирати оберти», – зазначив начальник відділення поштового зв’язку №1 м. Краматорськ Донецької дирекції АТ “Укрпошта”.

Читати також: Пілотний проєкт “Укрпошта. Аптека” стартував на Донеччині

Головна мета – зробити аптеки більш доступними передусім у населених пунктах, де ті відсутні або зруйновані за час повномасштабної війни; також забезпечити ліками, яких може не бути в найближчій аптеці, крім того це можливість придбати необхідні медикаменти за доступними цінами, бо та сама найближча аптека може не пропонувати оптимальну вартість чи не брати участь у програмі “Доступні ліки”.

Як оформити замовлення:

  • щоб придбати лікарські засоби, достатньо зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 300 545 та слідувати підказкам у голосовому меню для зв’язку з фахівцем;
  • сформоване замовлення буде надіслано клієнту до найближчого відділення за послугою “Укрпошта Експрес”;
  • доставка безкоштовна;
  • щойно посилка буде готова до видачі, замовник отримає SMS-повідомлення. Щоб перевірити, чи правильно укомплектовано замовлення, можна оглянути посилку при врученні.

Наразі є змога замовляти безрецептурні препарати (компанія повсякчас працює над розширенням асортименту), а також ті, що за програмою “Доступні ліки.”

Читати також: Краматорське поштове відділення №1 АТ “Укрпошта” “змінило” адресу