Краматорські бренди представили місто на другому фестивалі релокованих бізнесів у Дніпрі

27 та 28 квітня у Дніпрі в Center for Contemporary Culture провели другий фестиваль релокованих з тимчасово окупованих територій бізнесів Check-in Dnipro. На захід завітав й журналіст “Pro100Media”.

Check-in Dnipro – це  ініціатива трьох організацій, що має на меті підсилити спроможність релокованих бізнесів та допомогти підприємцям інтегруватися й налагодити взаємодію на новому місці. Співзасновники події: ГО Shift з Краматорська, SHUM.rave зі Слов’янська та Module з Дніпра. Вперше фестиваль пройшов торік у січні.

Другий фестиваль релокованих  бізнесів Check-in Dnipro

Захід зібрав близько пів сотні підприємців. Хтось з них перевіз власну справу на нове місце, хтось – заснував її під час повномасштабного вторгнення. Більшість учасників – з Донецької, Луганської та Харківської областей. Взяли участь у заході й бізнеси з Краматорська. Це, зокрема, бренд «Погана дівчинка», де власноруч відшивають комфортну білизну для жінок, бренд одягу для команд «Промка», бренд жіночого одягу “OONA”, підприємиця Олена Кудімова, яка шиє одяг для тварин.

Другий фестиваль релокованих  бізнесів Check-in Dnipro

На учасників та гостей заходу чекав ярмарок товарів, на якому підприємці змогли презентувати та продавати свої товари, музична програма, різноманітні воркшопи для дорослих і дітей, освітні події для підприємців і представників релокованих бізнесів. Також кожен охочий міг надихнутися історіями від українців, які евакуювали свій бізнес з небезпечних територій та успішно перезапустили його в інших містах України. Відвідати всі заходи можна було безплатно, але за попередньою реєстрацією.

Другий фестиваль релокованих  бізнесів Check-in Dnipro

”Тогорічна подія виявилася справжнім каталізатором змін, оскільки сприяла об’єднанню місцевих підприємців, переміщених фахівців, їх клієнтів та клієнток. У результаті створення нових професійних зв’язків у Дніпрі вдалося заснувати міцну бізнес-спільноту, зорієнтовану на особистісний розвиток, успіх своїх проєктів та економічний добробут країни”, – кажуть організатори.

Другий фестиваль релокованих  бізнесів Check-in Dnipro

Вони зауважили, що з початком повномасштабного вторгнення у Дніпро вимушені були релокуватись багато підприємців із зон бойових дій та з тимчасово окупованих територій. Так у місті з’явились ВПО-бізнеси різних напрямків.

Другий фестиваль релокованих  бізнесів Check-in Dnipro

Фестиваль Check-in Dnipro залишив у гостей позитивні враження та емоції. Учасники фестивалю, представники релокованих бізнесів, їхні клієнти, а також численні відвідувачі високо оцінили організацію заходу та можливість зустрітися в одному місці для спільного обміну досвідом і ідеями.

Другий фестиваль релокованих  бізнесів Check-in Dnipro

Особливо відзначались історії успіху від підприємців, які, попри вимушену релокацію, змогли адаптуватися та продовжувати розвивати свій бізнес в нових умовах. Їхні оповіді надихали гостей фестивалю і підкреслювали нескореність духу українців.

Другий фестиваль релокованих  бізнесів Check-in Dnipro

Таким чином, Check-in Dnipro став не просто заходом для бізнес-спільноти, але й справжнім святом, яке надихнуло учасників та гостей на нові звершення та зміцнило віру в майбутнє.Гості залишили фестиваль з новими знаннями, корисними контактами та незабутніми враженнями.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”