Військові медики Грузинського національного легіону отримали автівку швидкої допомоги

Військові медики Грузинського національного легіону отримали автівку швидкої допомоги

На шляху до перемоги військові медики потребують не лише відваги, а й належного технічного оснащення. Так, волонтери благодійного фонду «Милосердя та здоров’я» та благодійної організації “BEforUkraine” передали військовим Грузинського національного легіону автівку швидкої допомоги. Вона повністю обладнана для надання першої невідкладної допомоги, вивезення поранених і хворих військових, та повсякденної роботи медиків.

Реанімобиль оснащений монітором стану хворого, дефібрилятором, ШВЛ, портативним відсмоктувачем, зарядкою USB, ношами для транспортування та наобхідним набором ліків. Як зауважили військові медики, з перших днів повномасштабного вторгнення вони потребують великої кількості транспортних засобів, які, нажаль, швидко виходить з ладу. Тому потрібно поповнювати автопарк.

Це вже друга автівка, яку благодійники передали Грузинському національному легіону. Перша – прослужила на Запорізькому напрямку, виконуючи бойові функції.
Волонтери додали, що на допомозі військовим медикам благодійний фонд  не зупинятиметься, а й надалі допомагатиме нашим захисникам виборювати Перемогу  для України.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”