Війна, Віра і Волонтери: Історія Ганни Антонівни

З перших годин повномасштабного вторгнення Харків постійно перебуває під обстрілами. Місто зазнало значних пошкоджень і руйнувань. Тисячі місцевих жителів змушені були евакуюватися та шукати притулок у безпечніших місцях.

Серед них опинилася і Пожарова Ганна Антонівна. У березні 2022 року її дочка допомогла їй дістатися Краматорська, де тепер 87-річна жінка живе одна в маленькій квартирі.

Її невелика пенсія колишньої інженерки з охорони праці вистачає лише на найнеобхідніше. Тому кошти на оренду житла, надані в рамках проєкту «Допомога соціально незахищеним верствам населення в рамках підготовки до зими 2023-2024», що реалізується ГО «Клуб рибалок України — Юей Фішинг Клуб» у партнерстві з БО «БФ “Посмішка ЮА”» за підтримки Гуманітарного фонду для України, стали для неї суттєвою підтримкою та джерелом надії на краще.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”