Підтримка в скрутні часи: допомога соціально незахищеним верствам населення.

Проєкт «Допомога соціально незахищеним верствам населення в рамках підготовки до зими 2023-2024» реалізується ГО «Клуб рибалок України — Юей Фішинг Клуб» у партнерстві з  БО «БФ “Посмішка ЮА» за підтримки Гуманітарного фонду для України. Один з напрямків проекту – надання грошової компенсації на послуги оренди житла родинам ВПО, які проживають в Краматорській та Покровській громадах.

До початку повномасштабного вторгнення Андрій працював шахтарем. Під час обстрілу його рідного міста Вугледару вибухова хвиля викинула його з вікна п’ятого поверху, але він дивом вижив.

Після кількох місяців лікування Андрій знову зміг ходити, але залишився з інвалідністю. Через численні травми, включаючи перелом хребця, він більше не може виконувати важку фізичну роботу. Зараз Андрій не бачить перспектив, але наполегливо намагається відновити своє здоров’я.

Після тривалого перебування в лікарнях різних міст Андрій опинився в Краматорську, де йому допомогли знайти недороге житло в приватному секторі.

Виплат ВПО та пенсії з інвалідності ледве вистачає на найнеобхідніші витрати. Тому грошова допомога стала для нього потужною підтримкою і підтвердженням небайдужості до чужої біди.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”