Pro100Media - 1

Допомога благодійників у Слов’янську: історії Галини Авдіївни та Павла Миколайовича

Гавриленко Галина Авдіївна: життя, сповнене труднощів

Гавриленко Галина Авдіївна, 78-річна мешканка Слов’янська, переїхала до міста 63 роки тому з села під Каневом. У жінки немає ані чоловіка, ані дітей, і вона постійно хворіє, що ускладнює їй догляд за господарством.

Про допомогу від благодійників Галина Авдіївна дізналася від соціальної працівниці, яка раз на тиждень, по понеділках, її відвідує. Завдяки досвіду роботи у колгоспі та дитинству у селі, жінка швидко навчилася користуватися паливними брикетами, які їй привезли волонтери. Ця допомога стала для неї справжнім порятунком у холодний сезон, полегшуючи життя та надаючи відчуття підтримки.

Читати інші історії про волонтерів

Закоптєлов Павло Миколайович: боротьба за виживання

Закоптєлов Павло Миколайович, 66-річний чоловік, також отримав допомогу паливними брикетами завдяки знайомій, яка розповіла йому про можливість підтримки. Його знайома жила у гуртожитку, який було розбомблено, після чого вона тимчасово перебувала у Павла Миколайовича, а потім виїхала до Вінниці. Саме вона допомогла йому зареєструватися на отримання допомоги, оскільки у чоловіка були проблеми з телефоном.

Павло Миколайович радіє не тільки безпосередньо допомозі, а й якості наданих брикетів. Наголошує, що вони зручніші та ефективніші, ніж ті, що виготовляються з сонячника. Чоловіку пропонували виїхати в більш безпечний регіон, але через хворобу це неможливо.

Павло Миколайович вдячний за допомогу людям, які не залишають в скрутних обставинах тих, хто цього особливо потребує.

Висновок

Історії Галини Авдіївни та Павла Миколайовича є яскравим прикладом того, як благодійники можуть змінювати життя людей на краще. У важкі часи підтримка та допомога стають незамінними, даруючи людям не лише матеріальну допомогу, а й надію на краще майбутнє.

Нагадаємо: Проєкт «Допомога соціально незахищеним верствам населення в рамках підготовки до зими 2023-2024» реалізується ГО «Клуб рибалок України — Юей Фішинг Клуб» у партнерстві з БО «БФ “Посмішка ЮА» за підтримки Гуманітарного фонду для України.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”