Броньований захисник прибув до Краматорська: новий автомобіль для волонтерів від британських партнерів

Броньований захисник прибув до Краматорська: новий автомобіль для волонтерів від британських партнерів

Волонтери отримали спеціальний автомобіль для перевезення ліків на небезпечні території

Волонтери благодійного фонду «Милосердя та здоров’я», які  працюють на передовій, отримали від партнерів з Британії сучасний автомобіль. Це броньована автівка, яка допоможе перевозити ліки та медиків до населених пунктів Запорізької та Донецької областей з важким доступом.

За час повномасштабного вторгнення волонтери побували у небезпечних районах  Харківщини, Херсонщини, Донеччини, Запоріжжя й Чернігівщини, здійснивши близько ста поїздок.

Благодійний фонд «Милосердя та Здоров’я» планує й надалі допомагати населенню, що постраждало внаслідок російської агресії та робити все, щоб кожен, хто залишився на небезпечній території, не відчував себе покинутим.

Машина обладнані всім необхідним перевезення медиків та ліків. Це транспортний засіб підвищеної прохідності, пристосований до щоденної роботи у надскладних умовах. Його вага 7 тон, автівка може перевезти близько 2 тон. вантажу.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”