Благодійний фонд "Схід SOS"

Благодійний фонд “Схід SOS” відкрив виставку про порятунок жителів прифронтових територій

Війна – це завжди людські страждання та горе. Але навіть у страшні часи є люди, які можуть підримати. На честь них благодійний фонд “Схід SOS”, який від початку повномасштабного вторгнення евакуює українців із зони бойових дій, відкрив у Києві фотовиставку. Її можна побачити у Галереї протестного мистецтва до 10 грудня.

Кадри, що зроблені у Краматорську, Дніпрі, Покровську, Часовому Ярі, Бахмуті, Лимані, Авдіївці, Херсоні, Гуляй-Полі, Умані та на Сумщині, розповідають про щоденні зусилля команди. Кожен з них демонструє діяльність екіпажів, що часто залишається поза увагою багатьох людей.

БФ “Схід SOS

Виставка має на меті привернути увагу до необхідності своєчасної евакуації, а також демонструє щоденні зусилля громадських організацій і благодійних фондів.

Від початку повномасштабного вторгнення “Схід SOS” евакуював близько 50 000 людей з прифронтових територій, із яких понад 5 000 – представники маломобільних груп населення.

Крім того, фонд працює поблизу єдиного пункту пропуску з Росії на Сумщині, через який жителі тимчасово окупованих територій повертаються на підконтрольну Уряду України територію.

partner

“Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.”