Pro100Media запускає проєкт “Скалічені війною, але незламні духом”!

Повномасштабна війна, яка обрушилася на Україну, залишає надзвичайно болісні сліди руйнування та трагедій. Серед безлічі випробувань, які переживає наша країна, зросла й кількість людей, які отримали важкі поранення під час жорстоких бойових дій та обстрілів з боку російських окупантів.

Проте історія України доводить, що, незважаючи на всі труднощі і випробування, які приносить війна, український народ – це сильна і незламна душа. Адже жоден ворог не може подолати віру та духовну міць українців.

Саме віра в себе, у свою країну та в її майбутнє надає сили та мотивацію для подолання будь-яких труднощів.

Тому Pro100 Media запускає новий проєкт “Скалічені війною, але незламні духом”, метою якого є розповісти історії незламних людей кожному.

Лише разом ми зможемо подолати темряву та створити майбутнє, на яке ми всі мріємо. Якщо ви бажаєте поділитися своєю історією або історією вашої рідної людини, будь ласка, звертайтесь до редакції. Разом ми будемо посилювати віру в незламність духу та підтримувати один одного на цьому важкому шляху.

Чекаємо на ваші повідомлення. Будь ласка, надсилайте їх на нашу поштову скриньку за адресою pro100kram@gmail.com.

“Даний матеріал виготовлено за підтримки ГО “Інститут масової інформації” в рамках проєкту міжнародної організації Internews Network”.