Тайвань планує платити туристам за відвідування країни

Оскільки подорожі повертаються, але зростання вартості авіаквитків ускладнює далекі подорожі для багатьох, тож країни роблять все можливе, щоб заохотити відвідувачів приїхати та підвищити свою економіку.

Останнім є Тайвань, який планує запропонувати туристам по $165 на відпочинок там. Грошові винагороди також будуть запропоновані туристичним групам, щоб заохотити їх відвідати острів.

Прем’єр-міністр Тайваню Чень Чіен-джен оголосив у четвер, що уряд має на меті залучити шість мільйонів туристів у 2023 році, подвоївши цю цифру в 2024 році та прагнучи до 10 мільйонів відвідувачів до 2025 року.

Як підсолоджувач, вони дадуть роздатковий матеріал у розмірі 5,000 доларів США (165 доларів США) 500,000 XNUMX окремим туристам. Надбавки до 20 000 доларів США (658 доларів США) також будуть надані 90 000 екскурсійним групам.

Міністр транспорту Ван Куо-цай заявив у середу, що грошова допомога буде доставлена в цифровому вигляді. Туристи зможуть використовувати його для покриття своїх витрат на Тайвані, в тому числі для проживання.

Він додав, що заходи спрямовані на залучення більшої кількості відвідувачів з ключових ринків, включаючи Японію, Південну Корею, Південно-Східну Азію, Гонконг і Макао, а також Європу і Америку.

Тайвань побачив трохи менше 900 000 в’їзних відвідувачів у 2022 році, згідно зі статистикою Тайванського бюро туризму. Серед найбільших груп були відвідувачі з В’єтнаму, Індонезії, Японії та США.

Ці цифри є часткою від показників 2019 року, коли Тайвань залучив рекордні 11,8 мільйона міжнародних туристів – більш ніж на 7% більше, ніж у попередньому році.

Острів скасував обмеження на в’їзд у жовтні 2022 року, після одного з найдовших закриттів кордонів у світі.

Наразі уряд ще не оголосив, коли запуститься схема і як подати заявку на отримання грошей.