Ворог шукає слабкі місця в обороні міста, кидаючи на штурм і мобілізованих, і колишніх в’язнів, – Волошин про ситуацію у Часів Ярі

У місті Часів Яр та на околицях російської армії немає. За цей тиждень ситуація не змінилась. Активні бойові дії тривають і не припиняються ані на хвилину. Про це в ефірі Ukraine World News Ukraine World News поінформував речник ОСУВ “Хортиця” Назар Волошин.

“Однак російська пропаганда іноді робить інформаційні вкиди, що нібито їхня армія вже увійшла в місто. Жодних територіальних успіхів за останні дні ворог там не мав”, – уточнив Волошин.

Речник зазначив, що противник продовжує наносити нищівні удари по місту та навколишнім населеним пунктам як з артилерії, так і завдяки авіації.

“Певно авіацією готують підґрунтя наступних хвиль масованих штурмів. Окупанти всіляко намагаються роздобути ці панівні висоти, щоб вести подальшу боротьбу, саме за території і обстрілювати найближчі міста: це Костянтинівка, Дружківка, Слов’янськ, Краматорськ. Ворог звісно шукає слабкі місця в обороні міста, кидачючи на штурм і мобілізованих, і колишніх в’язнів, не жаліючи свою техніку і піхоту”, – зауважив речник ОСУВ “Хортиця” Назар Волошин.

У Часів Ярі досі залишається 679 жителів, які не хочуть евакуюватися, про це заявив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін в ефірі телемарафону.

Традиційно зранку очільник області поінформував про оперативну ситуацію на Донеччині. Зокрема у Часовоярський громаді пошкоджені 2 багатоповерхівки та 5 приватних будинків. Про постраждалих та жертв інформації немає.

Протягом місяця захищає місто підрозділ активних дій Головного управління розвідки Міністерства оборони “KRAKEN”. Бійці героїчно тримають оборону, щоденно знищують численного противника, палять ворожу броньовану техніку і беруть полонених.

У 2022 році спецпризначенці цього підрозділу брали участь у звільненні Балаклії Харківської області.

Відео: підрозділ ГУР МО “KRAKEN”.