Військовослужбовець з Краматорська нагороджений нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ – “Золотий хрест”

З гордістю повідомляємо про нагородження військовослужбовців військової частини А7037 та підпорядкованих військових частин державними нагородами, відзнаками Міністерства оборони України та Почесними нагрудними знаками Головнокомандувача Збройних Сил України.

Як повідомляє Донецький ОТЦК та СП, серед нагороджених — старший солдат Сергій Каніболоцький, уродженець міста Краматорськ, який виявив виняткову мужність і професіоналізм під час виконання бойових завдань.

Старший солдат Сергій Каніболоцький народився у місті Краматорськ, Донецької області. У лютому 2022 року він був призваний на військову службу за мобілізацією Краматорським РТЦК та СП. Відтоді він служить старшим навідником третього мінометного взводу мінометної батареї військової частини А7272.

З початку своєї служби, Сергій Каніболоцький бере активну участь у відбитті збройної агресії Російської Федерації. Під час виконання бойових завдань, він проявив виняткову мужність і відвагу. 4 січня 2023 року, незважаючи на обстріли, Сергій разом із своїм розрахунком зірвав масований наступ ворога в районі населеного пункту Площанка Кремінського району Луганської області, завдавши значних втрат противнику.

19 березня 2023 року, виконуючи свої обов’язки, Сергій Каніболоцький успішно знищив вогневий опорний пункт ворога в районі населеного пункту Новобахмутівка Краматорського району Донецької області. А 16 червня 2023 року, в тому ж районі, він професійно знищив диверсійно-розвідувальну групу противника.

Під час виконання бойових завдань, Сергій був поранений, але після лікування повернувся в стрій і продовжив виконувати свої обов’язки. За свої героїчні дії, Сергій Каніболоцький був нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України – “Золотий хрест”.

Цей приклад відданості та мужності є символом незламного духу українських військових, які захищають нашу країну від агресора.

Вітаємо Сергія Каніболоцького та всіх нагороджених зі заслуженими відзнаками!