Військові подарували незабутнє свято для випускників ліцею прифронтового селища

Національно-патріотичне виховання випускної учнівської молоді – це міцний фундамент української державності на десятки і сотні років на майбутнє.

Саме з цією метою представники ЦВС разом зі своїми побратимами з 79-ої окремої десантно-штурмової Таврійської бригади ДШВ ЗСУ, та з Культурним Десантом (до складу якого долучаються творчі люди,колишні відомі музиканти які зараз проходять службу у ЗСУ), завітали до цьогорічних випускників ліцею з прифронтового міста на святковий захід, влаштувавши такий собі, виступ військових співаків та музикантів прямо на сходах культурного закладу.

Культурний Десант

Саме ця клята війна змінила життя кожного українця. Утім, на жаль, дехто забуває, що війна триває, навіть якщо ви в сотнях кілометрів від лінії фронту. Про це нагадав щемливий виступ який пробирає до мурах по шкірі захисника – Михайла Стасули за позивним «Скорпіон» з треком «За териконами». Скорпіон написав текст в одному з окопів поблизу Мар’їнки після того, як втратив свого друга, на ім’я Ростислав Терлецький, котрий загинув 17 листопада 2022 року. 

Михайла Стасули за позивним «Скорпіон»

Далі перед присутніми виступив Культурний Десант. На рахунку Культурного Десанту — понад 400 концертів на лінії фронту, військових госпіталях, в частинах рятувальників, та в деокупованих українських містах. У своїх піснях учасники «Культурного Десанту» продемонстрували усю гордість та щастя бути українцем, закликали до боротьби з ворогом та надали сил. Серед композицій, які виконав Десант були пісні: «Гуцулка Ксеня», «Їхали козаки», «Браття українці» – так званий гімн оборони України.

З особливою шаною та вдячністю до захисників та захисниць Сил оборони випускники ліцею передали бійцям 2 дрони. Ще на початку травня випускники ліцею проводили благодійні акції, де через донати збирали кошти для допомоги українським захисникам. Їм вдалося зібрати 29 тисяч грн. на які і придбали дрони які допоможуть виявити тих клятих орків та наблизити перемогу України.

Наприкінці заходу директорка ліцею Юлія Скрипник, разом з випускниками ліцею подякували військовим за подароване незабутнє музичне свято завдяки виступу бійців.

Сьогоднішні випускники це юнаки та дівчата – майбутнє нашої країни, потенціал, який тільки починає розкриватися. Від їхньої праці, знань, ідей та патріотизму залежить, яким буде наше спільне завтра. І вдивляючись в очі нашим вчорашнім школярам ми бачимо щасливе та успішне завтра України.

У єдності наша сила.

Разом вистоїмо і переможемо!