Великдень на фронті: військовим підрозділам на Донеччині митрополит Донецький і Маріупольський Сергій відправить освячені паски

Митрополит Донецький і Маріупольський Сергій Горобцов закуповує паски, щоб надіслати військовим підрозділам на Донеччину. Перед відправкою обов’язково з духовенством проводять обряд освячення. Як розповів журналістам “Pro100Media” митрополит Сергій Горобцов, торік теж передавав паски до Великодніх свят, а військові капелани ПЦУ розвозили по підрозділах.

“В цьому році я закуповую понад дві тисячі пасок, ковбас і дуже багато напоїв (кока-колу, фанту та енергетики). Частину відвезу самостійно, частину передам капеланам Донецької єпархії ПЦУ. На деяких ділянках фронту наші військові попросили , щоб я благословив їх на службу і захист нашої країни від окупантів. Ще хлопці попросили натільні хрестики і Св. Воду”, – зазначив митрополит Донецький і Маріупольський Сергій Горобцов.

Також митрополит Сергій Горобцов розповів, що у Дніпрі разом з колегами допомагає вимушеним переселенцям та два рази на тиждень відвідує ввірені йому парафії на Донеччині.

“Зрозуміло, що ніколи не приїжджаю з порожніми руками. Починаючи від турнікетів, бронижелетів – закінчуючи медикаментами та смаколиками”, – розповів владика.

Митрополит дякує постійним меценатам і колегам, завдяки чому є можливість підтримувати бійців на фронті та внутрішніх переселенців.

“Хочу подякувати всім небайдужим українцям за донати. Ми дуже сміливий милосердний народ і своїх братів і сестер ніколи не залишали на самоті.

Христос Воскрес – Воскресне Україна”.