Митрополит Донецький і Маріупольський Сергій Горобцов закуповує паски, щоб надіслати військовим підрозділам на Донеччину. Перед відправкою обов’язково з духовенством проводять обряд освячення. Як розповів журналістам “Pro100Media” митрополит Сергій Горобцов, торік теж передавав паски до Великодніх свят, а військові капелани ПЦУ розвозили по підрозділах.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/437568890_1084886926148108_520687414948679325_n-768x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/440090997_1786494181761580_1747632550142612507_n.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/440036414_1573164810144633_6261324765581798288_n-768x1024.jpg)
“В цьому році я закуповую понад дві тисячі пасок, ковбас і дуже багато напоїв (кока-колу, фанту та енергетики). Частину відвезу самостійно, частину передам капеланам Донецької єпархії ПЦУ. На деяких ділянках фронту наші військові попросили , щоб я благословив їх на службу і захист нашої країни від окупантів. Ще хлопці попросили натільні хрестики і Св. Воду”, – зазначив митрополит Донецький і Маріупольський Сергій Горобцов.
Також митрополит Сергій Горобцов розповів, що у Дніпрі разом з колегами допомагає вимушеним переселенцям та два рази на тиждень відвідує ввірені йому парафії на Донеччині.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/439959763_420617600717191_1888156346393213674_n-771x1024.jpg)
“Зрозуміло, що ніколи не приїжджаю з порожніми руками. Починаючи від турнікетів, бронижелетів – закінчуючи медикаментами та смаколиками”, – розповів владика.
Митрополит дякує постійним меценатам і колегам, завдяки чому є можливість підтримувати бійців на фронті та внутрішніх переселенців.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/440372318_3756546787960531_4156709430404737526_n-765x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/439645990_993294638379384_4601039525118538054_n-765x1024.jpg)
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438329596_1261996858094686_1670199637709843613_n-765x1024.jpg)
“Хочу подякувати всім небайдужим українцям за донати. Ми дуже сміливий милосердний народ і своїх братів і сестер ніколи не залишали на самоті.
Христос Воскрес – Воскресне Україна”.
Залиште коментар
Розгорнути ▼