Інспектори Краматорського районного управління провели обстеження культових споруд розташованих на території Костянтинівської та Іллінівської територіальних громад з метою запобігання виникненню надзвичайних подій під час святкування Великодня.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438077725_835584885276918_2445537271911264311_n-1024x768.jpg)
У ході заходів фахівці Служби порятунку перевіряти справність запасних виходів та евакуаційного освітлення, первинні засоби пожежогасіння та електроустаткування. Співробітники ДСНС нагадали порядок дій при виникненні пожежі та виявленні вибухонебезпечних предметів. В процесі інструктажів фахівці ДСНС також підкреслили, що дотримання правил пожежної безпеки під час служіння є надзвичайно важливим, адже від цього залежить не лише безпека самих служителів духовенства, але й безпека всіх відвідувачів.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/438118085_835584875276919_3406854601547654149_n-1024x768.jpg)
Звертаємося до всіх громадян з проханням бути пильними та дотримуватися правил пожежної безпеки під час відвідування культових споруд. У разі виникнення пожежі або виявлення вибухонебезпечних предметів НЕГАЙНО телефонуйте за номером 101.
Залиште коментар
Розгорнути ▼