В Краматорському районі рятувальники провели роз’яснювальну роботу з настоятелями та обслуговуючим персоналом культових споруд

Інспектори Краматорського районного управління провели обстеження культових споруд розташованих на території Костянтинівської та Іллінівської територіальних громад з метою запобігання виникненню надзвичайних подій під час святкування Великодня.

У ході заходів фахівці Служби порятунку перевіряти справність запасних виходів та евакуаційного освітлення, первинні засоби пожежогасіння та електроустаткування. Співробітники ДСНС нагадали порядок дій при виникненні пожежі та виявленні вибухонебезпечних предметів. В процесі інструктажів фахівці ДСНС також підкреслили, що дотримання правил пожежної безпеки під час служіння є надзвичайно важливим, адже від цього залежить не лише безпека самих служителів духовенства, але й безпека всіх відвідувачів.

Звертаємося до всіх громадян з проханням бути пильними та дотримуватися правил пожежної безпеки під час відвідування культових споруд. У разі виникнення пожежі або виявлення вибухонебезпечних предметів НЕГАЙНО телефонуйте за номером 101.