Волонтери БФ “Друг” просять допомогти з будматеріалами на нові посилені клітини для тварин. А також з придбанням корма. Про це волонтери написали у Фейсбуці.
“Оскільки на перетримці немає опалювального приміщення. Тому котів, птахів, гризунів та ін. доводиться забирати додому – це називається “брати роботу додому”.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329320094_1363634234456690_8607267233631711919_n-576x1024.jpg)
У нашого волонтера вдома зібрався вже цілий зоопарк. Коти, собаки, декоративні кролики, білка дегу, хом’яки, шиншили, щури, равлики, черепаха, папуги, рибки. Може, когось пропустила.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/331253224_560524039162103_7171318228190043762_n-576x1024.jpg)
Найнеспокійніші – це гризуни. Погризли все, що можна і що не можна. Почали збігати з клітин, а в такій великій сім’ї це загрожує. Вирішили побудувати їм нові посилені клітини. Але потрібні будматеріали.
Просимо всіх, у кого є можливість, допомогти.
![](https://pro100media.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/329766747_1282748352676851_5984383384410862374_n-1024x954.jpg)
Перелік необхідного на фото. Та й корм теж завжди актуально. Щоправда, дуже треба. Тел 0952489776″.
Залиште коментар
Розгорнути ▼