У Краматорську зросла захворюваність на ГРВІ серед дітей

У Краматорську майже на половину зросла кількість хворих гострими респіраторними вірусними інфекціями серед дітей. Минулого тижня на грип, ГРВІ, COVID-19 захворіли 62 дитини, що на 47,7% вище захворюваності попереднього періоду. Це дані Краматорської районної філії ДУ “Донецький ОЦКПХ МОЗ”.

“Серед дітей (від 0 до 17 років) зареєстровано 62 випадки, що складає 30,0% від загальної захворюваності на грип, ГРВІ, у т.ч. COVID-19, показник захворюваності склав 210,6 на 100 тисяч населення, що на 47,7% вище захворюваності попереднього тижня“, – повідомила Краматорська районна філія ДУ “Донецький ОЦКПХ МОЗ”.

Серед школярів від 7 до 14 років зареєстровано 16 випадків. Цей показник нижче епідпорогу на 93,9% та вище рівня захворюваності попереднього тижня на 33,3%.

Щодо дорослого населення, то підчепили вірус 145 містян. Таким чином це на 3,6% вище захворюваності минулого тижня.

Загалом у місті епідпоріг не перевещенний. На грип, ГРВІ, COVID-19 захворіли 207 краматорців, що нижче епідпорогу на 76,8% та вище рівня захворюваності попереднього тижня на 13,7%.

В деяких регіонах України вірусні захворювання дуже швидко поширюються серед дітей. Тому у школах вдаються до карантинних заходів. Зокрема з 29 січня на дистанційному навчанні учні Вінниці та області, з 6-го лютого – школярі Сум, не відвідують навчальні заклади і на Волині.

У МОЗ повідомляють, що станом на 31 січня у трьох областях зафіксовано перевищення епідемічного порогу через збільшення випадків захворюваності на ГРВІ, грип та COVID-19: в Житомирській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. Ще п’ять – тримаються на середньому рівні: Вінницька, Львівська, Рівненська, Тернопільська та Чернігівська.