У Краматорську завершили відновлення будинку після обстрілів

У Краматорську завершили роботи з капітального ремонту житлового будинку по бульвару Машинобудівників, 15. Будівля декілька разів потрапляла під ворожий обстріл.

“Завершені роботи з капітального ремонту житлового будинку пошкодженого внаслідок російських обстрілів. Згідно з укладеним договором були виконані роботи з укріплення стін та фундаменту житлового будинку, а також проведено утеплення фасаду”, – повідомили в Управлінні житлово-комунального господарства Краматорської міської ради.

Будинок двічі потрапляв під обстріли. Влітку 2022 сюди прилетіла ворожа ракета С-300. У березні 2023 року російські війська аткували місто з повітря. Ракета впала поряд з будинком. Були пошкоджені комунікаційні мережі, вибиті вікна, понівечені балкони, пошкоджена покрівля. Будинки, що знаходились поряд теж постраждали внаслідок вибухової хвилі.

Журналісти “Pro100Media” вже писали, що торік були оголошені два тендери на проведення ремонтних робіт цього житлового будинку. У травні Управління житлово-комунального господарства провело перший тендер на виконання покрівельних робіт у цьому самому будинку, вартістю майже 177 тисяч гривень. Переможець тендеру – ТОВ “БВК АЛЬТАЇР” – зареєстроване у Краматорську.

В середині листопада був оголошений новий тендер на капітальний ремонт цього житлового будинку з очікуваною вартістю 7,3 мільйона гривень. Ремонтні роботи виконував підрядник з Краматорська ТОВ “МОНТАЖНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СДМК”.

Як повідомили у Краматорській міський раді, зараз триває відновлення будинків по вулиці Б.Хмельницького, 4 та Я. Мудрого, 54. Також укладено договір на виконання робіт з реконструкції (аварійно-відновлювальних робіт) житлового будинку по вул. Я. Мудрого, 44.