У Краматорську пройшла виставка Ганни Горлової “Птиць та інші”

25 травня у Краматорську в офісі “PRO Підтримка, Розвиток, Освіта”, відбулась виставка майстрині з Краматорська Гнни Горлової під назвою “Птиць та інші: натхнення серед невідомості”.

Як розповіла художниця журналістам Pro100Media, малювати вона почала ще в дитинстві, але ніколи не навчалась цьому професійно. Коли подорослішала, часу на малювання не було, але під час карантину, коли з’явилося багато вільного часу, Ганна знов взяла у руки пензлик.

На початку повномасштабного вторгнення Ганна змушена була виїхати з міста, але у жовтні 2023 року знову повернулась до Краматорська. Жінка ніколи не планувала жодних виставок, але друзі вмовили її зробити це, адже надія та натхнення наразі потрібні Краматорську і його мешканцям.

На виставці жінка представила різні види картин, але особливою була картина, на якій зображені два відомих волонтера з Краматорська.

Також у художниці є донька, яку теж звати Ганна, і вона малює як і мама, але поки ще тільки мріє про власну виставку.

Виставка “Птиць та інші: натхнення серед невідомості” стала важливою подією для культурного життя нашого міста. Вона не тільки показала талант місцевих художників, але й надихнула багатьох на творчість і віру в краще майбутнє. Це нагадування, що навіть у найскладніші часи мистецтво може бути потужним джерелом підтримки і об’єднання для всієї спільноти.